Ste pripravený na lov srncov ?

Pripravený na lov srnca

16. máj je nepochybne obdobím, na ktoré sa tešia všetci poľovníci.

Začína sa  loviť Srnec lesný a toto obdobie sa pokladá za takzvaný začiatok novej poľovníckej sezóny. Lov srnca patrí k veľmi atraktívnym a aktívnym  zážitkom loveckej sezóny. Srnec je sofistikované zviera, ktoré sa často krát nedá len tak ľahko zaskočiť a preto musíme byť dokonale pripravený na lov srncov.

Strelecká palica

Strelecká palica je šikovná pomôcka pre poľovníka pri love srncov. Pri streľbe slúži , ako dobrá a stabilná opora. Je extra ľahká a dobre prenosná, vyrobená z veľmi odolného materiálu. S použitím palice, dokážete oveľa presnejšie zacieliť na zver. Palica je teleskopická a výškovo nastaviteľná. V spodnej časti sa nachádza hrot, ktorý zabezpečí dokonalú stabilitu a komfort pri streľbe. V ponuke na výber,  sú samostatné palice , dvojnožky a trojnožky. Výber zostáva už iba na vás.


https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/prislusenstvo-pre-lov/strelecke-palice/

Pripravený na lov srncov

Vábnička

Srnčie vábničky sú určené na lov srncov. Využívame ich hlavne počas aktívne prebiehajúcej srnčej ruje. Vábničky imitujú rôzne hlasy od  tiesňového volania srnčaťa až po rujnú srnu. Pomocou vábničky prilákame počas srnčej ruje srnu, ktorá je v sprievode srnca alebo samotného srnca, ktorý reaguje na zvolený hlas.

V ponuke máme rôzne vábničky a sety na vábenie od rakúskeho výrobcu FAULHABER. Každá vábnička je starostlivo vyrobená z čistej syntetickej živice. Vábničky sú testované a certifikované rakúskymi odborníkmi na vábenie.

https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/vabnicky-na-zver/srnec/

Pripravený na lov srncov

Diaľkomer

Diaľkomer je špeciálne zariadenie, ktoré slúži na meranie vzdialenosti pozorovaného objektu. Tieto zariadenia sa využívajú v poľovníctve pri pozorovaní zveri a jej vzdialenosti. Diaľkomer MAX 600 je určený pre poľovníctvo, turistiku a voľný čas. MAX 600 dokáže merať aj rýchlosť cieľa v jeho zornom poli. Toto zariadenie je šikovným pomocníkom pre každého lovca v období lovu srncov.

https://www.lovtek.sk/produkt/dialkomer-max-600/

Pripravený na lov srncov

Preparačná sada

Sada na preparáciu srnčích trofejí Vám slúži na bezstarostné očistenie trofeje. Táto preparačná sada obsahuje rôzne špeciálne nástroje, ktoré umožňujú dokonalé a jednoduché čistenie . Balenie obsahuje 5 čistiacich nástrojov s držiakom na vyváranie trofeje. Všetky nástroje, sú vyrobené z odolnej nerezovej ocele.

https://www.lovtek.sk/produkt/sada-na-preparaciu-srncich-trofeji/

Preparačná sada

Vyváranie trofeje

Pre pohodlné vyvarenie a odmastenie trofeje existujú rôzne prípravky. Bělotrofix je overený prípravok, určený na úpravu trofejí. Prípravok obsahuje látky, ktoré za tepla rozkladajú tkanivo a zároveň dokonale odmasťujú kosť. Z toho dôvodu nedochádza ani po dlhšej dobe k zožltnutiu lebky vplyvom zvyškovej mastnoty, ktorá vystupuje z nedokonale odmastených kostí. Pomocou prípravku budete mať dokonale ošetrenú a odmastenú trofej.

https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/prislusenstvo-pre-lov/uprava-trofeje/

Ošetrenie trofeje

V našej ponuke nájdete všetko potrebné na srnčiu sezónu. Dokonalá príprava je veľmi dôležitá a môže  Vám zabezpečiť želaný úspech pri love. Tieto pomôcky sú základom výbavy každého poľovníka a pomôžu vám nie len loviť , ale sa aj dokonale postarať o ošetrenie trofeje. Budte dokonale pripravený na lov srncov. Pre viac informácií  nás neváhajte kontaktovať na  tel. čísle 0915 102107 .

LOVTEK