Lovtek veľkoobchod

Staňte sa partnerom Lovteku a zaraďte sa tak medzi našich veľkoobchodných partnerov na Slovensku. Poskytujeme pre produkty plnú osobnú a marketingovú podporu v rôznych časopisoch a médiách. Ponúkame Vám možnosť výhodnej spolupráce v rámci nášho partnerského programu.

Buďte aj Vy našim partnerom!

Toto všetko umožní budovať aj Vašu značku zodpovedného a kvalitného predajcu poľovníckych a outdoorových potrieb. Registrujte sa do nášho veľkoobchodného rozhrania jednoduchými krokmi a získajte tak ihneď prehľad o veľkoobchodných cenách.

Ponúkame Vám exkluzívne značky, ktoré zastupujeme pre Slovensko

Kliknutím na registrovať sa súhlasíte s veľkoobchodnými podmienkami.

Log In Lost Password

Spoločnosť GPO (GERMAN PRECISION OPTICS) bola založená vedúcimi pracovníkmi v optickom priemysle, ktorých mená sú celosvetovo preslávené. Richard Schmid a Mike Jensen majú skúsenosti s tým, ako veľké značky zvyšujú ziskovosť na podporu svojich masívnych výrobných infraštruktúr. Táto nemecká optika má veľmi silné postavenie na trhu. Výrobky GPO sú vyrábané podľa vysoko kvalitných štandardov. Výroba, vývoj, inžinierstvo a riadenie kvality sa vykonáva interne priamo v Nemecku.

Spoločnosť sídli v srdci optického priemyslu v nemeckom meste Inning am Ammersee. Silnou stránkou GPO sú znalosti, skúsenosti s výskumom a vývojom optiky. Špičkové modely sú vybavené nemeckými sklenenými šošovkami Schott . Po montáži sa okamžite testuje každý jeden kus optického zariadenia. Pre dnešný náročný trh zohráva kvalita zohráva kľúčovú úlohu a je pre nás prvoradá. Preto poskytujeme na každú optiku predĺženú záruku 30 rokov.

GPO nemecká precízna optika.

Vábničky od Nordik Predator predstavujú špičku na celosvetovom trhu. Švédska prepracovaná kvalita z nich robí jedinečné vábničky, ktoré dokonale fungujú. Vábničky od Nordik Predator sú vyvíjané profesionálmi a sú určené naozaj pre každého ( poľovník, fotograf..). Za vývojom stojí skúsený švédsky profesionálny biológ Per-Arne Ahlen, ktorý sa už 16 rokov zaoberá vábením a výskumom života lesnej zveri. Preto máte istotu že vábničky a ich zvuk je veľmi reálny a autentický.

Nordik Predator sú vyrobené z kvalitného, veľmi tvrdého, ale zároveň húževnatého plastu a majú veľmi jednoduchú konštrukciu a tiež nedochádza k ich zničeniu alebo zmene zvuku vplyvom mrazu či vody. Majú dlhý dosah a vďaka nim možno privábiť zver aj na väčšie vzdialenosti. Vábničky sú predladené na potrebné zvuky a jeveľmi jednoduché na použitie. Neposlednom prednosťou je veľmi jednoduché ovládanie, ktoré nepotrebuje žiadnu zložitú manipuláciu s vábničkou a umožní vám rýchlo striedať potrebné zvuky, čím dosiahnete väčšiu autentickosť. Spoločnosť LOVTEK s.r.o. je výhradným veľkoobchodným predajcom pre Slovensko.

Od roku 1998 je LFB (Labor für Ballistik) synonymom najvyšších štandardov kvality. Okrem výroby štandardnej munície vyrábame aj náboje pre zriedka používané kalibre, strelivo na mieru pre špeciálne jednotky, políciu, strelnice, športovú streľbu a testovacie série pre novo vyvinuté zbrane.Lov znamená zodpovednosť za prírodu a životné prostredie. Dôležitým prínosom je výber prvotriedneho vybavenia. LFB vyvíja muníciu pre zodpovedné potešenie z lovu. Výroba munície – od tradičných striel až po špeciálne strely – si vyžaduje vysokú úroveň technickej spôsobilosti a zručnosti. Zakladateľ a majiteľ spoločnosti Klaus Herrlinger je sám vášnivým lovcom a cíti sa obzvlášť spojený s africkým kontinentom. Vzhľadom na svoje odborné znalosti je vyhľadávaným odborníkom na zbrane a strelivo

Vývoj a výroba vysokokvalitnej munície na základe vlastných skúseností prebieha výlučne v Nemecku. Nepretržitá dokumentácia zaručuje prvotriednu kvalitu výrobkov, ktorú oceňujú súkromní zákazníci, ako aj známe spoločnosti v oblasti zbraní a munície doma i v zahraničí. LFB považuje za samozrejmosť vysokú kvalitu a precíznosť. Všetky komponenty potrebné na výrobu streliva kontroluje vnútropodnikové zabezpečenie kvality. Počas výrobného procesu je strelivo trvalo monitorované meraním tlaku a rýchlosti plynu. To navyše zaručuje zákazníkovi vysoký stupeň bezpečnosti.

Všetky typy nábojov sú testované na ich vhodnosť a cieľovú účinnosť. Nepretržitá dokumentácia umožňuje dodávku munície s rovnakými údajmi o zaťažení aj po rokoch. Pre lov veľkých kusov divej zveri sa v strelive používajú len guľky so zosilnením opláštením. Spojená strela znamená, že jadro strely je pevne spojené s plášťom strely. Či už ide o poľovačku v Nemecku, v Európe alebo o lov veľkej zveri. LFB ponúka výrobky zodpovedajúce príslušnému kalibru tak, aby bolo strelivo efektívne, rýchle a účinné. To má za následok spoľahlivú a okamžitú deformáciu.

LFB, strelivo pre skutočných profesionálov.

Značka Foxline vám ponúka kvalitné, overené a funkčné produkty pre poľovníctvo a outdoor. Našou prioritou je dokonalá kvalita a spoľahlivosť produktov vyvíjaných v kooperácií s odborníkmi v jednotlivých segmentoch. Foxline zosobňuje to najlepšie z najlepšieho v danej kategóríi produktov.

XCH-FOXLINE vám exkluzívne prináša vysoko kvalitné a overené produkty zo srdca Ruska. Pri výrobe produktov sa používajú vysokokvalitné materiály moderného dizajnu a ručne spracovávaná koža z ďalekých yakutských oblastí. Výrobky sú vyrábané podľa starej osvedčenej technológie, ktorá maximalizuje životnosť výrobkov voči povetrenostným vplyvom ( voda, mráz, sneh, prach, slnečné žiarenie). Nové produkty sú vyvíjané v spolupráci s odborníkmi a podliehajú povinnému testovaniu v teréne a extrémnych podmienkach. Prísna kontrola kvality je vykonávaná v vo všetkých fázach výrobného procesu. Výrobky z série XCH-FOXLINE vás určite nadchnú a budú vám slúžiť mnoho rokov a stále si zachovajú svoj vzhľad.

Percussion je značka svetoznámeho francúzskeho výrobcu poľovníckeho pánskeho, dámskeho a detského oblečenia. Štýl, elegancia, strih a používané najnovšie vysoko kvalitné materiály, sú to čo značka Percussion ponúka. Výrobca Percussion ponúka kompletné oblečenie a vybavenie do prírody pre poľovníkov, vrátane rôznych zaujímavých a praktických doplnkov. Značka Percussion momentálne patrí medzi najpredávanejšie vo svete, vďaka svojím neskutočne nízkym cenám. Percussion ponúka super kvalitu a super cenu.

Faulhaber je renomovaný rakúsky výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou vábničiek na vábenie zveri. Táto firma je tradičným rodinným podnikom, ktorý sa nachádza v meste Viedeň a pôsobí na trhu už od roku 1916. V úplných začiatkoch boli vábničky vyrobené z dreva, ale prvá generácia vábničiek bola náchylná k poškodeniu z dôvodu vlhkosti a teplotných zmien. To znamená, že musel byť nájdený nejaký iný alternatívny materiál. Výskumní pracovníci neúnavne pracovali a testovali širokú škálu materiálov predtým, ako v roku 1954 konečne objavili syntetickú živicu. Od tohto okamihu dokázali nahradiť drevo, ako základný materiál novou zmesou syntetických látok. Tento úspešný krok sa od vtedy potvrdzuje a uznáva prostredníctvom rôznych medzinárodných a iných ocenení.

Vábničky Faulhaber, sú veľmi známou značkou medzi profesionálnymi a rekreačnými lovcami, filmovými tvorcami, fotografmi a nadšencami prírody. Vábničky sa vyznačujú svojim elegantným dizajnom a vysokou úrovňou kvality.

Armytek Inc. je kanadská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou vysoko výkonných LED taktických svietidiel. Vďaka pokrokovým inovatívnym technológiám a vysoko kvalitným komponentom a materiálom používaným pri výrobe patria k špičke na celosvetovom trhu. Výrobky zodpovedajú najvyšším požiadavkám zákazníkov a sú široko používané v mnohých oblastiach, ako sú armáda, polícia, poľovníctvo, potápanie, rybolov, kempovanie, horolezectvo.

Sabatti je výrobca zbraní so sídlom v Gardone Val Trompia v Taliansku. Môžu sa pochváliť pôsobivou históriou, nakoľko sú hrdým rodinným podnikom. Sabbati sa výrobou zbraní zaoberá takmer 400 rokov, od pištolí až po dnešné moderné zbrane. Postupom času sa naučené zručnosti a techniky odovzdávali z generácie na generáciu, čo im pomáhalo udržiavať ich doma.

Okrem pažieb sú všetky komponenty zbraní vyrobené nimi s použitím najnovších technológií a materiálov. Tradícia je však dôležitá, takže ich klasické lovecké zbrane, brokovnice a dvojaky sú stále vyrábané pomocou rovnakých techník, aké sa používali koncom 19. storočia a začiatkom 20. storočia.

Sabatti vyrába širokú škálu strelných zbraní pre svetový trh, medzi ktoré patria terčové, lovecké zbrane, športové brokovnice a dokonca aj kombinované zbrane. Zoznam dostupných kalibrov je naozaj pôsobivý a vyberie si každý.

Lovtek s.r.o. je výhradným dovozcom a zástupcom značky Sabatti pre Slovensko.

BALLISTOL je tradičná rodinná firma, ktorej produkty sa v Nemecku vyrábajú už viac ako štyri generácie a predávajú sa po celom svete. Základný produkt Ballistol univerzálny olej bol pôvodne vyvinutý ako ranový a zbraňový olej pre cisársku armádu a po mnoho desaťročí bol cenený ako univerzálny olej na čistenie. Po veľkom úspechu univerzálneho oleja Ballistol sa výroba a sortiment postupne rozširoval. Dnes BALLISTOL predáva viac ako 80 položiek – od špeciálnych olejov, čistiacich prostriedkov a prostriedkov na ošetrovanie zbraní cez technické oleje pre výrobu, dielne a remeslá až po ošetrovanie a repelenty proti komárom pre ľudí a zvieratá. Lovtek s.r.o. je výhradným dovozcom značky Ballistol pre Slovensko. SVETOVO NAJUŽITOČNEJŠIE A NAJEKOLOGICKEJŠIE MAZIVO OD ROKU 1904.