O nás

VÁŽENÍ OBCHODNÍ PARTNERI, ZÁKAZNÍCI A PRIATELIA,
predstavujeme Vám profesionálnu spoločnosť LOVTEK, ktorá vznikla v roku 2017 ako člen BALTYRE GROUP skupiny medzinárodných spoločností pôsobiacich na trhu s pneumatikami, offroad a loveckými/outdoorovými potrebami. Od roku 1996 pôsobíme nie len na domácom, ale aj zahraničnom trhu a zastrešujeme krajiny ako Slovensko, Česko, Rakúsko, Maďarsko, Estónsko, Lotyšsko a Litvu. Sme priamo zameraní na veľkoobchodný a maloobchodný predaj loveckých a outdoorových potrieb. Na základe poznatkov, skúseností a hlavne možnosti zo zahraničných trhov Vám prinášame vysokokvalitný a overený tovar, individuálny prístup a hlavne bezkonkurenčné ceny našich produktov a služieb. Naším poslaním je venovať sa každému z Vás osobitne a podávať reálne informácie o produktoch, ktoré Vám ponúkame. Preto aj náš tím je tvorený vyslovene z profesionálnych manažérov, ktorí sú dlhoročnými poľovníkmi a odborníkmi na problematiku chovu a lovu zveri.

Každodenné používanie a testovanie výrobkov, ktoré Vám ponúkame nám umožňujú vedieť reálne informácie o nich a veľmi radi sa o ne s Vami podelíme. Takýmto spôsobom dosahujeme vysokú úroveň výsledkov v predaji tovaru vzhľadom na to, že ako zákazník ste dokonale informovaný o funkčnosti tovaru nie len z informačných tabuliek, ale priamo aj z reálneho používania ako to vlastne funguje a čo môžete od toho očakávať. Vďaka tomuto prístupu sme získali tisíce spokojných zákazníkov a partnerov po celom svete. Vaša spokojnosť je naším poslaním.

Takto sme sa rokmi vyvíjali

AKO SA TO ZAČALO?
2017

V tomto roku vznikla myšlienka vybudovať niečo iné, čo doposiaľ v poľovníctve nebolo. Niečo, čo bude stelesňovať aj naše životné hodnoty a bude pre nás poslaním.

Začiatok bol náročný, plný nových vecí a skúseností. Ale naša motivácia, viera a vnútorná sila bola oveľa silnejšia, ako konkurencia. Na trh vstúpil ” nový hráč” Lovtek.

PRVÉ KROKY
2018

Prvý výber produktov a odlet do zahraničia na veľtrh. Nadviazanie nových kontaktov a spoluprác.

Prvý SHOWROOM, kde si zákazníci mohli reálne pozrieť tovar a produkty ponúkané na eshope. Prvý výber produktov a odlet do zahraničia na veľtrh. Nadviazanie nových kontaktov a spoluprác. Otvorený 7 dní v týždni od 6.30 – 22.30.

SPUSTENIE ESHOPU A VEĽKOOBCHODNEJ SIETE
2019

Učasť a prezentácia výrobkou na rôznych výstavách na celom Slovensku. Sme spoľahlivým partnerom pre VO sektor. Firma neustále rozširuje svoje portfólio. Spustenie B2B systému a redizajn eshopu. Neustále sa zlepšujeme a inovujeme. Výstavba a projekcia novej predajne.

Spustenie eshopu Lovtek.sk expresné doručovanie tovarov do 24 hodín. Vlastné skladové priestory a kancelárie. Získanie nových renomovaných značiek a dovoz na Slovensko.

OTVORENIE NOVEJ PREDAJNE
2020

 • Otvorenie novej modernej predajne v Beluši
 • Spolupráca s OPK, SPZ
 • Podpora kynológie v SR
 • Redizajn eshopu a jeho modernizácia
 • Spustenie jedinečného B2B rozhrania
 • Nové zastúpenia značiek pre SK trh
 • Účasť na expozíciách a rôznych medzinárodných výstavách Európe.

ROZŠÍRENIE LOVTEK TEAMU
2021

Prijímanie nových posíl do nášho teamu. Rôzne nové spolupráce s influencermi. Pevné budovanie značky na trhu. Spolupráca s organizáciami na ochranu biodiverzity a životného prostredia.

Kooperácia s odborníkmi v danom obore a uvedenie vlastných produktov na trh. Tvorba edukačných videí pre širokú verejnosť.

STÁLE SA ROZVÍJAME
2022

 • Expozícia na svetovej výstve ONE WITH NATURE v Budapešti
 • Expozícia na výstave POĽOVNICTVO A PRÍRODA v Nitre
 • Plnenie stanovených ekonomických cieľov
 • Tisícky spokojných zákazníkov
 • Spolupráca s Technickou Univerzitou vo Zvolene.
 • Rozširovanie produktového portfólia a dovoz nových značiek .
 • Podpora knihy : Svetová poľovnícka kuchárka CIC
 • Podpora osvetových a vrcholových kynologických podujatí v celej SR.

BUDÚCNOSŤ?
2023

… máte sa veru načo tešiť ?