Fotopasca Váš pomocník v revíri

Fotopasca SIFAR

Už viac, ako rok uplynul od prvého predstavenia vysokokvalitnej značky fotopascí SIFAR. Mnohí z vás sa presvedčili o dokonalej a jednoduchej funkčnosti týchto elektronických zariadení.

Za toto obdobie sa fotopasce SIFAR začali využívať aktívne na monitorovanie v mestách a vo veľkej miere v obciach, pričom sú vďaka ich vlastnostiam  takmer bezúdržbové. Taktiež si naše fotopasce obľúbili poľovníci a pracovníci v lesoch, ktorí umiestňujú veľké množstvo fotopascí priamo do terénu a revíru, kde úspešne odolávajú tým najťažším podmienkam.

Behom roku sme aktívne spolupracovali priamo s vami na vylepšovaní ich vlastností tak, aby boli ideálne úplne  pre všetkých užívateľov. Toto sa nám úspešne podarilo a dnes môžeme povedať, že fotopasce SIFAR sú po všetkých stránkach dokonalým monitorovacím zariadením.

Škála ponuky fotopascí SIFAR je veľmi široká nie len pre profesionálov, ale aj pre bežných užívateľov.

Najmenšia na trhu

Do našej skupiny SIFAR nám pribudla mini fotopasca SIFAR 2.8C, ktorá vyniká hlavne svojími malými rozmermi a bezkonkurenčnou  cenou. Táto fotopasca je veľmi nenápadná a je ideálnym riešením pre poľovníkov na monitorovanie revíru. Fotopasca disponuje 8 MPx rozlíšením s dosahom do 15m. Ovládanie je veľmi jednoduché len  pomocou  2 tlačidiel. Vďaka väčšiemu počtu led diód v prísvite dokáže robiť kvalitné fotografie za každých podmienok. Fotopasca  SIFAR 2.8C potrebuje 4 KS AA batérií.

Fotopasca SiFar

Extra výkonná

Ďalším prírastkom produktov SIFAR je model SIFAR 2,9C, ktorý sa vyznačuje 24MPx rozlíšením a úplne neviditeľným prísvitom. Fotopasca disponuje displejom na rýchle prezeranie fotografií a videí. Tento  model je vhodný hlavne na monitorovanie a stráženie majetku. Pri takomto vysokom rozlíšení nie je problém zachytiť ,  tie najmenšie detaily pohybujúcich sa predmetov.

Všetky fotografie a videá sú zachytávané vo vysokej  HD kvalite.  Dosah fotopasce je 25 metrov a využíva iba 8 alebo 12 KS AA batérií. Nastavenie fotopasce je veľmi jednoduché s možnosťou nastavenia rôznych pokročilých funkcií. Cenová kategória fotopasce je v porovnaní s jej výkonom veľmi priaznivá.

Fotopasca Sifar

Novinka 3G

Medzi novinku patrí fotopasca SiFar 3,5CG ktorá vám ihneď odosiela zábery z fotopasce  na váš telefón formou MMS alebo Emailu.  Fotopasca má slovenské menu a dvojcestná komunikácia, ktorou disponuje  umožňuje tiež jej spätné ovládanie (pomocou aplikácie v telefóne) . SiFar 3,5CG  má 12 Mpx s dosahom 25 metrov a disponuje úplne neviditeľným dvojradovým prísvitom, ktorý má až 58 led diód.

Tento model je napájaný na 6 alebo 12 ks AA batérií a disponuje množstvom pokročilých funkcií. Nie len tento model, ale všetky 3G modely fotopascí SIFAR majú automatické nastavovanie parametrov kedy po vložení SIM karty fotopasca stiahne všetky potrebné dáta zo siete a užívateľ si len vloží telefónne číslo alebo email, na ktorý mu majú chodiť zábery. Samozrejme všetky modely obsahujú slovenské menu, ktoré má veľmi jednoduché pre nastavenie.

 class=
 class=

Všetky naše fotopasce disponujú extrémnou rýchlosťou spúšte (len 0,4s) a vyznačujú sa dlhšou výdržou batérií voči konkurenčným výrobkom. Dokonca aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Žiadne počasie ich nezastaví, pretože tieto fotopasce sú naozaj pracovné stroje, na ktoré sa dá úplne spoľahnúť. Pri porovnaní ceny, výkonu a kvality, sú jednoducho bezkonkurenčné.

Firma LOVTEK s.r.o  Vám ponúka plnohodnotné poradenstvo. Pre viac informácií  nás neváhajte kontaktovať na  tel. čísle 0915 102107 alebo na WWW.LOVTEK.SK     .  

LOVTEK