Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť….

Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť....

Sabatti je uznávaný taliansky výrobca zbraní so sídlom v Gardone Val Trompia v Taliansku. Tento región je po stáročia preslávený hutníctvom a výrobou zbraní. Tradícia Sabatti vo výrobe zbraní je hlboko zakorenená pôsobivou históriou, nakoľko sú hrdým rodinným podnikom. V Sabatti sa zaoberajú výrobou zbraní už viac ako 400 rokov. Ich výroba začínala od klasických pištolí až po dnešné moderné zbrane. Postupom času sa naučené zručnosti a techniky odovzdávali z generácie na generáciu, čo im pomáhalo udržiavať ich ako stálicu na trhu. Okrem pažieb sú všetky komponenty zbraní vyrobené nimi v továrni s použitím najnovších technológií a materiálov. Tradícia je však dôležitá, takže ich klasické lovecké zbrane sú stále vyrábané pomocou rovnakých techník, aké sa používali koncom 19. storočia a začiatkom 20. storočia. Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť….

Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť....

História Sabatti

Medzi najznámejších členov rodiny Sabatti patrí Lodovico Sabatti, pracujúci začiatkom 18. storočia v meste Gardone Val Trompia ako „archibusaro“majster zbrojár, známy výrobca vynikajúcich zbraní, ako aj kvalifikovaný odborník „cannoniere“ na výrobu hlavní. Giuseppe Sabatti bol ďalší člen rodiny, ktorý bol vážený a zručný výrobca zbraní v rokoch 1760 až 1815. Vo svojom remesle bol mimoriadne uznávaný a je považovaný za jedného z najlepších výrobcov hlavní vôbec.

Rôzny potomkovia z vetiev rodiny Sabatti pokračovali a pôsobili vo výrobe strelných zbraní. Až bezprostredne po skončení druhej svetovej vojny (1946) sa Antonio Sabatti spojil s Giuseppe Tanfogliom, aby oživili výrobu komponentov pre lovecké strelné zbrane, kde sa zamerali na zbrane so záverom.

Dnes Emanuele, Antonio a Marco, synovci Antonia Sabattiho, pokračujú vo výrobe stále lepších a moderných zbraní, ktoré spĺňajú očakávania zákazníkov na celom svete.

Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť....

Kvalita materiálu a spracovania

Sabatti vyrába svoje strelné zbrane z materiálov najvyššej kvality podľa prísnych výberových kritérií založených na použití každého komponentu. Kvalita priemyselného produktu je založená predovšetkým na výbere tých najlepších materiálov pre danú úlohu. Sabatti vďačí za väčšinu svojho úspechu práve starostlivosti a pozornosti, s ktorou sú jeho hlavne, mechanizmus a komponenty vyrobené, a to ako na najmodernejších strojoch pod dohľadom skúsených technikov.

Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť....

Technológia MMR

Viacnásobné radiálne ryhovanie hlavne je určite jedným z dôvodov, prečo sa Sabatti stali tak známymi a oceňovanými po celom svete. Hlavne Sabatti MRR v skutočnosti využívajú profil zbrane, ktorý bol vyvinutý tak, aby poskytoval vynikajúce výkony pri presnej streľbe na veľké vzdialenosti, či už na športové alebo poľovnícke účely. Umožňuje mať približne o 12 % vyššiu úsťovú rýchlosť. Má tiež lepší dizajn a strela s vyššou rýchlosťou, menšou deformáciou a lepšou geometriou samozrejme zvyšuje aj presnosť streľby.

Zbrojovka Sabatti vyrába širokú škálu strelných zbraní pre svetový trh, medzi ktoré patria lovecké zbrane, športové a taktické zbrane, brokovnice a dokonca aj kombinované zbrane. Zoznam dostupných kalibrov je naozaj  pôsobivý a vyberie si určite každý. Jeden z ich modelov je ponúkaný až v 19 rôznych kalibroch, od .222 Remington po .458 Win Mag. Zbrane Sabatti – talianska kvalita a precíznosť….

Zbrane Sabatti- talianska kvalita a precíznosť....

Firma Lovtek s.r.o. sa stala výhradným zástupcom značky Sabatti pre Slovenskú republiku. V našej ponuke nájdete kompletné portfólio zbraní. V prípade akýkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu www.lovtek.sk

LOVTEK