Vyhrievané oblečenie Glovii

Vyhrievané oblečenie Glovii – a zima je už minulosťou!

Nové technológie idú stále dopredu a ponúkajú nám iný spôsob, ako sa udržať v teple  bez väčších problémov. Takú to možnosť nám ponúka výrobca Glovii, ktorý je svetoznámou značkou vo výrobe vyhrievaného oblečenia. Táto značka ponúka jedinečné inovatívne riešenia vo vyhrievaní, ktoré zabezpečujú excelentný výkon, výbornú funkčnosť a vysokú  kvalitu výrobkov. Tieto výrobky disponujú technológiou uhlíkových vlákien, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na celkový krvný obeh. Oblečenie Glovii bolo navrhnuté pre zimné športy, lyžovanie, turistiku, outdoorové aktivity, poľovníctvo, rybárstvo v zimnom období. Tieto vyhrievané doplnky sú tiež výborným riešeným pre cyklistiku,  stavebných a lesných robotníkov, fotografov a starších ľudí. Vyhrievané oblečenie Glovii Vám zabezpečí teplo v tých najchladnejších dňoch.

Vyhrievané ponožky Glovii GK2

Vyhrievané oblečenie Glovii

Ponožky Glovii majú vysoký výkon ohrevu – až 44° C  a extra výdrž až 7 hodín. Veľká plocha vykurovacieho telesa rovnomerne distribuuje teplo, upokojuje a zahrieva Vaše nohy. Vykurovacie teleso je umiestnené z prednej časti chodidla. Pri ponožkách môžete používať ľubovoľnú power banku s USB výstupom, ktorá je uložená v bočnom vrecku . Thermo aktívna tkanina umožňuje rýchle vstrebávanie vlhkosti a má biostatické vlastnosti, vďaka čomu podporuje činnosť vykurovacieho systému. Pre maximálny komfort vyhrievania je potrebné zakúpiť odporúčanú power banku Glovii G5600B pre každú ponožku.

Vyhrievané oblečenie Glovii

Vyhrievané rukavice Glovii Universal GLB

Či už idete na poľovačku, turistiku alebo športovať v zimnom období, budú pre Vás studené ruky už len minulosťou. Rukavice Glovii Universal majú vysoký výkon ohrevu až 44° C  s extra výdržou až 6 hodín. Vykurovacie teleso je umiestnené okolo všetkých prstov, vďaka čomu zostanú vaše ruky neustále teplé. Na rukaviciach Glovii sa dajú jednoducho nastaviť 3 stupne intenzity vyhrievania a taktiež rukavice signalizujú aktuálny stav batérie.  Prúdové vlákno na palci a ukazováku umožňuje dotykové ovládanie mobilného telefónu bez nutnosti odňatia rukavíc. Vyhrievané rukavice Glovii GLB sadnú naozaj každému, nakoľko sú vyrobené z veľmi príjemného a odolného materiálu, ktorý zabezpečuje izoláciu a vysoký komfort. Pre dokonalú izoláciu zabezpečujú možnosť stiahnutia v predlaktí.

 class=

Vyhrievané thermo tričko a spodky Glovii GJ1

Tričko Glovii je vyrobené s veľmi príjemnej a aktívnej tkaniny, ktorá umožňuje rýchle vstrebávanie vlhkosti. Výkon ohrevu je  44° C  a výdrž 6 hodín. Nastavenie 3 stupňov intenzity vyhrievania a indikácia stavu batérie zabezpečuje jednoduché ovládanie. Vykurovacie telesá na tričku sú umiestnené z prednej časti na bruchu. V zadnej časti sú umiestnené na bedrách a pleciach. Pri spodkoch je vyhrievanie umiestnené z prednej časti na kolenách a v zadnej časti na bedrách. Súčasťou balenia je výkonná lítiová batéria Li-Poly 2100 mAh , ktorá je uložená v bočných vreckách a poskytuje dlhodobú prevádzku vyhrievania.

 class=

Sušič topánok s nastavením času Glovii

Sušič topánok s nastavením času Glovii bola vyvinutý, aby vám pomohol urobiť každú obuv čistejšou a pohodlnejšou. Teplo vytvárané sušičom topánok Glovii tiež eliminuje väčšinu choroboplodných zárodkov a vírusov, takže vám pomôže odstrániť nepríjemné pachy z topánok. Tento ľahko ovládateľný systém vám umožní zvoliť si pracovný čas. Taktiež ho je možné použiť na všetky druhy topánok od tenisiek cez zimné a lyžiarske topánky. Ľahká obsluha vám umožní toto zariadenie používať pre všetky druhy obuvi počas celého roka.

 class=

Mrazivé zimné prechádzky v prírode alebo zdĺhavé čakanie na posede bude pre vás teplé a príjemné. Vyhrievané oblečenie Glovii Vám zabezpečí teplo v tých najchladnejších dňoch. Pripojte sa k nám a objavte svet nových technológií vo vyhrievaní. Ak potrebujete pomoc pri výbere, radi Vám poradíme a neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo

TU: https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/vyhrievane-oblecenie-a-doplnky/

LOVTEK