Digitsole Warm7 unikátne Smart vyhrievacie vložky

Digitsole Warm 7 unikátne Smart vyhrievacie vložky

Sila Digitsole Warm 7 je založená na jedinečnej kombinácii špičkových technológií vyvinutých spoločnosťou Zhor-Tech a odbornými znalosťami. Poslaním spoločnosti Zhor-Tech je vyvíjať a sprístupňovať technologické inovácie, ktoré spôsobia revolúciu na trhu s obuvou. Séria Warm 7  toho reprezentatívnym príkladom. Séria Warm je  to najlepšie od  spoločnosti Digitsole pretože je výsledkom 20-ročných skúseností s výskumom a vývojom spoločnosti. Preto sú Digitsole Warm7 také unikátne Smart vyhrievacie vložky.

Digitsole Warm7 unikátne Smart vyhrievacie vložky

Hlavné funkcie vložiek Warm 7

Verzia vyhrievania Warm Series zabezpečuje, že si vložky ovládate na diaľku pomocou aplikácie. Vďaka nej sú interaktívne, ľahko ovládateľné a  dokáže zahriať vaše nohy i sledovať vašu pohybovú aktivitu. Séria Warm integruje vyhrievaciu technológiu vyvinutú spoločnosťou Zhor-Tech, ale tiež rôzne senzory, ktoré môžu zhromažďovať a analyzovať údaje používateľa. Okrem zlepšenia krvného obehu je možné sledovať vašu dennú aktivitu pomocou rôznych indikátorov, ako je počet vykonaných krokov, prejdutú vzdialenosť a počet spálených kalórií. Tieto snímače sú umiestnené priamo pod nohami a umožňujú  tak presnejší výpočet aktivity v porovnaní s náramkami a hodinkami.

Digitsole Warm7 unikátne Smart vyhrievacie vložky

Nové vylepšenia

Špeciálna aplikácia je k dispozícii v obchode s aplikáciami pre iOS a Android, pomocou ktorej si všetky informácie a interakcie s pripojenou stielkou.  Digitsole Warm7 sú jednoducho unikátne Smart vyhrievacie vložky. Aplikácia bude pravidelne aktualizovaná, aby priniesla nové funkcie na vylepšenie zážitku. Séria Warm 7 je tiež vodotesná s certifikáciou IPx5 a je ju možné používať v akýchkoľvek  extrémnych podmienkach( pre každodennú pohodu alebo bežné aj pracovné činnosti). Táto certifikácia tiež robí z rady Warm najbezpečnejší produkt vo svojej kategórii. Okrem možnosti pripojenia použila Digitsole štyri technológie, ktoré prispejú k pohodliu a pohode používateľa, vrátane:

  • Systém Shock Heel System-  podušková časť umiestnená v zadnej časti stielky, ktorá absorbuje nárazy a šíri vibrácie chodidla
  • Sekcia Flex Zone – v prednej časti stielky pre optimalizáciu prirodzeného pohybu nôh
  • Podpora klenby –  pre obnovenie funkcií nôh a pohody
  • Torzný systém X – bočné steny umožňujú lepšiu stabilitu chodidla

Presnú špecifikáciu a vložky nájdete TU: https://www.lovtek.sk/produkt/vyhrievacie-vlozky-do-topanok-warm-v7/

LOVTEK