Vyhrievané oblečenie Glovii: Riešenie pre maximálne pohodlie v zime

Vyhrievané oblečenie Glovii: Inovatívne riešenie pre maximálne pohodlie v chladných dňoch

Nové technológie sa neustále posúvajú vpred a prinášajú nám nové spôsoby, ako sa udržať v teple bez väčších problémov. Jednou z takýchto možností je vyhrievané oblečenie od svetoznámej značky Glovii. Táto značka sa špecializuje na výrobu inovatívneho vyhrievaného oblečenia, ktoré ponúka vynikajúci výkon, vysokú kvalitu a kvalitu výrobkov. Použitie technológie uhlíkových vlákien v tomto oblečení má pozitívny vplyv na celkový krvný obeh. V tomto článku sa bližšie pozrieme na niektoré z produktov Glovii .

Vyhrievané ponožky na ovládanie Glovii GQ2

Ponožky Glovii GQ2 sú jedinečné v tom, že disponujú ovládačom na diaľkové ovládanie. Sú určené na ohrev v tých najchladnejších dňoch počas zimy a mrazov. Tieto ponožky majú vysoký výkon ohrevu 44 °C a vydržia až 9 hodín. Ich vykurovacie teleso je rovnomerne rozložené na veľkej ploche, čo zabezpečuje rovnomerné a účinné zahrievanie. Vykurovacie teleso je umiestnené v prednej časti chodidla a ohrevu môžete jednoducho nastaviť pomocou diaľkového ovládania. Do ponožiek sa používa power banka s kapacitou 2 400 mAh, ktorá je súčasťou dodávky. Tieto ponožky s termoaktívnou tkaninou sú tiež schopné absorbovať vlhkosť a majú biostatické vlastnosti, čo podporuje činnosť vykurovacieho systému.

Vyhrievané vložky Glovii GW2

Vyhrievané vložky s ovládačom Glovii GW2 Vás zahrejú v tých najchladnejších dňoch počas mrazov a zimy. Či už idete na poľovačku, turistiku, lyžovačku alebo športovať v zimnom období zahrejú Vás kdekoľvek. Vložky Glovii majú vysoký výkon ohrevu až 44 ° C  a extra výdrž až 7 hodín. Veľká plocha vykurovacieho telesa v prednej časti rovnomerne distribuuje teplo, upokojuje a zahrieva vaše nohy. Vložky Glovii GW2 maju v spodnej časti zabudovanú 1 800 mAh  batériu, ktorá sa nabíja cez USB. Sada obsahuje diaľkové ovládanie, vďaka čomu je komfort používania mimoriadny. Termoaktívna tkanina umožňuje rýchle vstrebávanie vlhkosti a má biostatické vlastnosti, vďaka čomu podporuje činnosť vykurovacieho systému.  Vyhrievané vložky Glovii GW2 sa dajú ovládať aj manuálne pomocou tlačidla v zadnej časti.

Vyhrievané rukavice Glovii Universal GLB

Nezáleží na tom, či idete na poľovačku, turistiku alebo športovať v zimnom období, s vyhrievanými rukavicami Glovii Universal už nebudete mať studené ruky. Tieto rukavice majú vysoký výkon ohrevu až 44 °C a vydržia až 6 hodín. Vykurovacie teleso je umiestnené okolo všetkých prstov, čo zabezpečuje rovnomerné zahrievanie celej ruky. Rukavice je možné jednoducho nastaviť na 3 stupne intenzity vyhrievania a tiež signalizujú stav batérie. Vlhkosť vo vnútri rukavíc nie je prekážkou pri používaní mobilného telefónu, prúdového vlákna na palci a ukazováčiku umožňuje dotykové ovládanie bez odobratia rukavíc. Rukavice sú vyrobené z príjemného a pohodlného materiálu, ktorý zaisťuje izoláciu a vysokú mieru. Pre dokonalú izoláciu je tiež možné stiahnuť rukavice v predlaktí.

Vyhrievané termo tričko a spodky Glovii GJ1

Tričko a spodky Glovii GJ1 sú vyrobené z veľmi príjemnej a aktívnej tkaniny, ktorá rýchlo vstrebáva. Výkon ohrevu je 44 °C a vydrží až 6 hodín. Ovládanie intenzity vyhrievania je jednoduché, a to vďaka trojstupňovému nastaveniu. Vykurovacie telesá na tričku sú umiestnené v prednej časti brucha, zatiaľ čo v zadnej časti sa nachádzajú na bedrám a pleciach. Pri spodkoch je vyhrievanie zamerané na prednú časť kolien a zadnú časť bedier. iba jedna je výkonná lítiová batéria s kapacitou 2 100 mAh, ktorá je uložená v bočných vreckách a poskytuje dlhodobú prevádzku vyhrievania.

Sušič topánok s nastavením času Glovii

Sušič topán od Glovii je vyvinutý tak, aby vám pomáhal udržiavať obuv čistšiu a pohodlnejšiu. Okrem toho, že najviac zaujal pachy z topánok, taktiež eliminuje množstvo baktérií a vírusov. Tento ľahko ovládateľný sušič umožňuje nastaviť lyžiarsky čas a je vhodný pre všetky typy topánok od tenisiek po zime a topánky. Jeho používanie je jednoduché a môžete ho využívať počas celého roka na rôzne druhy obuvi.

Vyhrievané oblečenie Glovii je inovatívnym riešením pre udržanie tepla, pohodlia a maximálnej funkčnosti v chladných dňoch. S využitím uhlíkových vlákien poskytuje vynikajúci výkon a kvalitu. V produktoch Glovii nájdete rôzne vyhrievacie doplnky, ako sú ponožky, rukavice, tričká, vesty, vložky a spodky. Bez ohľadu na to, či sa venujete zimnému športu, turistike alebo jednoducho potrebujete udržať teplo v mrazivých podmienkach, Glovii má produkt pre vás. Pripojte sa k nám a objavte svet nových technológií vo vyhrievaní. Ak máte otázky alebo potrebujete pomoc pri výbere, kontaktujte nás. Vaše pohodlie a teplo je našou prioritou.

Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo na WWW.LOVTEK.SK

Pridaj komentár

LOVTEK