Sabatti Rover Carbon: Stelesnenie výkonu a dizajnu

Sabatti Rover Carbon: Stelesnenie výkonu a dizajnu

Predstavením modelu Sabatti Rover Carbon prináša rok 2023 mimoriadny prírastok do molelovej rady Rover. Táto inovatívna zbraň sa môže pochváliť exkluzívnymi funkciami, vrátane patentovanej monokokovej pažby z uhlíkových vlákien. Sabatti Rover Carbon s hmotnosťou iba 2,5 kg kombinuje ľahký dizajn a ohromujúcu estetiku. Tento nový model, ktorý vychádza z precíznosti a dekád renomovaných dizajnérskych skúseností v spoločnosti Sabatti . Sabatti Rover Carbon predstavuje stelesnenie výkonu a dizajnu.

Bezkonkurenčný dizajn a odolnosť

Sabatti Rover Carbon vyniká svojim jedinečným dizajnom dosiahnutým presným opracovaním a tvrdou anodizáciou. Tento proces minimalizuje výrobné tolerancie a zabezpečuje maximálnu odolnosť voči opotrebovaniu, korózii a teplu. Zbraň je tiež vybavená inovatívnym systémom hlavne MRR, ktorý umožňuje zameniteľnosť hlavne medzi rôznymi kalibrami – prvý modulárny systém v odvetví. Tento systém zvyšuje rotáciu strely a tým až o 12 % zvyšuje rýchlosť. Takisto znižuje trenie, čím sa hlaveň menej zahrieva a je schopná vypáliť viacero po sebe idúcich rán s rovnakým dopadom. V neposlednom rade vo veľkej miere eliminuje vznikajúce nečistoty, teda nie je nutné tak časté čistenie hlavne. MRR systém je jedným z ďalších patentov značky SABATTI. Navyše je vybavený integrovanou lištou Picatinny pre jednoduchú montáž puškohľadov alebo iných optických zariadení.

Sabatti Rover Carbon: Stelesnenie výkonu a dizajnu

Nekompromisná kvalita hlavne

Srdcom modelu Sabatti Rover Carbon je CNC opracovaná oceľová hlaveň, ktorá je príkladom záväzku značky k dokonalosti. Hlaveň kovaná za studena, známa svojou výnimočnou presnosťou, je dôkazom najkvalitnejších výrobných procesov používaných spoločnosťou Sabatti. S priemerom 16 mm, matnou čiernou povrchovou úpravou a úsťovou brzdou, hlaveň Sabatti Rover Carbon predvádza funkčnosť aj estetiku.

Ergonómia a výkon v harmónii

Sabatti Rover Carbon má anatomickú rukoväť, ktorá hladko spája robustnosť a ľahkú konštrukciu, výsledkom čoho je presné mierenie a rýchla manévrovateľnosť. Zahrnutie mäkkej podložky znižuje spätný ráz a zaisťuje pohodlný zážitok zo streľby aj s ťažšími kalibrami. Či už ide o syntetický model Thumbhole alebo Carbon pažbu, strelné zbrane Sabatti sa etablovali ako vysoko uznávané v kategórii pušiek strednej triedy. Je pozoruhodné, že žiadna iná puška na európskom trhu neponúka konfiguráciu karbónového modelu pažby pod 2 000 EUR.

Vynikajúca bezpečnosť a presnosť

Sabatti Rover Carbon, vybavená dvojpolohovým uzamykacím systémom, uprednostňuje bezpečnosť pri manipulácii a zároveň zaručuje bezproblémový zážitok zo streľby. Prostredníctvom rozsiahleho testovania v teréne a dosahu tieto pušky neustále preukazujú výnimočnú presnosť a spoľahlivosť. Každý model, či už zo základnej alebo vyššej rady, stelesňuje ľahkú ergonómiu a nenápadnosť, poskytuje vysoký výkon s rôznymi typmi a značkami streliva.

Sabatti Rover Carbon predstavuje vrchol výkonu a dizajnu v priemysle strelných zbraní. Od ľahkej pažby z uhlíkových vlákien až po precízne vyrobenú oceľovú hlaveň, každý aspekt tejto pušky ukazuje neochvejný záväzok Sabatti k dokonalosti. So svojimi inovatívnymi funkciami ponúka Sabatti Rover Carbon strelcom jedinečný zážitok zo streľby a úroveň presnosti a spoľahlivosti, ktorá ho odlišuje od konkurencie. Sabatti Rover Carbon je stelesnenie výkonu a dizajnu. Firma Lovtek s.r.o. je výhradným zástupcom značky Sabatti pre Slovenskú republiku. V našej ponuke nájdete kompletné portfólio zbraní. V prípade akýkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu https://www.lovtek.sk/produkt/gulovnica-sabatti-rover-carbon/

Pridaj komentár

LOVTEK