Špičkové kanadské svietidlá Armytek

Špičkové kanadské svietidlá Armytek

Spoločnosť Armytek Inc.  je kanadská  spoločnosť, ktorá sa zaoberá od roku 2007 výrobou vysoko výkonných modelov  LED  taktických svietidiel. Vďaka pokrokovým inovatívnym technológiám a vysoko kvalitným komponentom a materiálom používaným  pri výrobe patria k špičke na celom svete. Tím vývojárov sa skladá z najlepších vedcov, inžinierov a dizajnérov z vojenského, leteckého a vesmírneho priemyslu. Pobočky spoločnosti sú rozptýlené po celom svete a majú zastúpenie až  75 krajinách sveta. Špičkové kanadské svietidlá Armytek nadchnú každého.

„Rozbíjame mýty a nepoznáme žiadne kompromisy“

Špičkové kanadské svietidlá Armytek

Čo odlišuje ARMYTEK od iných spoločností?

  • Kanadský výrobca s vlastnou továrňou
  • Navrhnuté špeciálne svietidlá pre všetky potreby s 10 ročnou zárukou
  • Tím vedcov a technikov pôsobiacich vo vojenskom a vesmírnom priemysle
  • Najlepšie a osvedčené komponenty z USA a Japonska
  • Osobitná pozornosť sa venuje trvanlivosti a technológiám, nielen vonkajšiemu dizajnu

Našou misiou je poskytovať ľuďom najspoľahlivejšie a technicky najvyspelejšie svietidlá  na svete

Vývoj a výroba

Firma Armytek zhromaždila medzinárodnú skupinu vývojárov z Kanady a Európy. Skladá sa z najlepších vedcov, inžinierov a dizajnérov z vojenského, leteckého a vesmírneho priemyslu. Usilovne pracujú na vytvorení najinovatívnejších a technicky najvyspelejších svietidiel na svete.  Iba takíto ľudia v skutočnosti nájdu predpokladané problémy v oblasti dizajnu, optiky, elektroniky a napájacích zdrojov. Technici nikdy nesúhlasia s kompromismi a zameriavajú sa na zušľachťovanie každého detailu, hľadanie najlepšieho materiálu. To dokážu vďaka skvelým skúsenostiam a nemennému zámeru dosiahnuť dokonalosť.

Špičkové kanadské svietidlá Armytek

Armytek zhromažďuje skúsenosti a dôkladne skúma skutočné požiadavky zákazníkov, ktorí chceli získať kvalitné a spoľahlivé svietidlo. Hovoríme o vojenských dôstojníkoch a špeciálnych jednotkách, poľovníkoch a potápačoch, záchranároch a hasičoch, speleológoch. „Armytek“  odráža to hlavnú myšlienku: armádne požiadavky na spoľahlivosť našich výrobkov a najnovšie používané svetové technológie. Je tu úžasný fakt – keď sa používajú najpokročilejšie technológie na hranici možností.

Aké svietidlá ponúka Armytek ?

Produktová rada Armytek pozostáva z viac ako 32 modelov LED bateriek na rôzne účely. Multi-baterky, taktické baterky, čelovky, reflektory, kľúčenky a svetlá na každý deň. Armytek nie sú len baterky, ale aj kvalitné doplnky na rôzne účely. Široká škála úchytov, filtrov a diaľkových spínačov vám poskytuje najpohodlnejšie použitie svietidla v rôznych podmienkach. Nabíjačky a batérie budú navyše užitočné pri akomkoľvek nabíjaní batérií.

Špičkové kanadské svietidlá Armytek

Armytek sa podarilo sa dosiahnuť maximálnu spoľahlivosť produktu a preto poskytuje 10-ročnú záruku na všetky svietidlá a  5-ročnú záruku na príslušenstvo.

Špičkové kanadské svietidlá Armytek a kompletnú ponuku nájdete TU

LOVTEK