Predstavenie noviniek od GPO na IWA 2023

Predstavenie noviniek od GPO na IWA 2023

Nemecká značka GPO (GERMAN PRECISION OPTICS) sa v krátkej dobe vyprofilovala ako jedna z najkvalitnejších a konkurencie schopných svetových značiek v  oblasti optických technológií. Aj tento rok predstavenie noviniek od GPO na IWA 2023 zožal úspech a výrobca odprezentoval prehľad toho najlepšieho zo svojho portfólia produktov. Medzi nimi boli rôzne novinky, ktoré vám bližšie predstavíme v článku.

Ďalekohľad GPO Passion ED Orange

Ďalekohľad GPO Passion ED Orange je postavený podľa najvyšších štandardov. Má unikátne horčíkové telo, ktoré je veľmi ľahké, ale neuveriteľne odolné. Ďalekohľady zo série ED majú široké zorné pole a to robí tieto ďalekohľady vyhľadávanou klasikou medzi optikami. Použitá technológia GPO Bright je patentovaný proces nanášania povlakov, ktorý maximalizuje prenos svetla cez každý povrch optického prvku. Ak sú potiahnuté povlakom šošoviek GPO Bright, prechádza cez každý optický povrch až 99,7% dostupného svetla. Ďalekohľad GPO Passion ED je vyrábaný v niekoľkých prevedeniach 8×32, 10×32,8×42,10×42 a je dostupný až v 5 farebných variáciách.

Puškohľad GPO SPECTRA 6x 4,5-27x50i LR Pro

Puškohľad GPO SPECTRA 6x 4,5-27x50i LR Pro FFP je určený pre náročných strelcov,  ktorí chcú strieľať a loviť na veľké vzdialenosti s veľkým zväčšením a uprednostňujú  kríž v 1. ohniskovej rovine. Táto prémiová trieda v optike ponúka komplexné spektrum funkcií pre strelcov. Poskytuje strelcovi ďalšie výhody ako je väčšie zväčšenie, väčší objektív, ktorý najlepšie vyhovuje pozorovaniu pri najnižších svetelných podmienkach. Umožňuje extrémnu všestrannosť pri používaní na vzdialenosti. Veľké vnútorné šošovky zabezpečujú unikátnu optickú viditeľnosť a viditeľnosť v slabom svetle a šere. Optika disponuje priemerom tubusu 34 mm, zväčšením až 27x a vysokým  prenosom svetla až 90 %.  Kompaktné nastavenia,  širokým očným reliéf, veľká výstupná pupila ako aj integrovaným Zero Stop systém je ideálnym produktom pre ambicióznych strelcov na veľké vzdialenosti. Puškohľad SPECTRA 4,5-27x50i FFP je mimoriadne kompaktný a je vybavený osvetleným zámerným krížom LR Pro s obzvlášť jemnými štruktúrami a rozmermi pokrytia. Uzamykateľné vežičky je možné nastaviť buď v smere hodinových ručičiek (CW) alebo proti smeru hodinových ručičiek (CCW), v závislosti od verzie.

Kolimátor GPO Spectra Pistol Dot

Kolimátor GPO Spectra Pistol Dot je horúcou novinkou z dieľne GPO. Je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky potreby streľby z krátkej zbrane. Pri vývoji sa do kolimátora GPO Spectra Pistol Dot  implementovali všetky jedinečné funkcie, ako je automatické vypnutie,  nastavenie jasu, extrémna odolnosť a vododolnosť IPX 7. Zabudovaný pohybový senzor zariadenie automaticky zapne alebo vypne, čím sa životnosť batérie predĺži až na ohromujúcich 25 000 hodín.  Kompaktný a ľahký dizajn robí z kolimátora  GPO Spectra Pistol Dot  dokonalú voľbu pre  rýchle zacielenie a hodí sa na taktické pištole a zbrane. Odolné ale zároveň ľahké a kompaktné telo Vám zaručí pohodlnú streľbu v každej možnej situácií.

Spektív TAC Spotter 15-45×60

Tento spektív vás zaujme svojím mimoriadne vysokým zobrazovacím výkonom a širokým zorným poľom. Systém šošoviek HD zaručuje optimálnu reprodukciu farieb, obraz ostrý ako žiletka a vysokú sveteľnosť. Integrovaný Mil-spec PLR zámerný kríž je 1:1 je umiestnený v 1. ohniskovej rovine. Vďaka zväčšeniu 15x až 45x a priemeru šošovky objektívu 60 mm je možné vidieť aj vzdialené objekty v jemných detailoch aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Predstavenie noviniek od GPO na IWA 2023 bolo pre zákazníkov príjemným prekvapením . Tak, ako sa trh neustále rozširuje, tak v sa GPO snažia isť s trendom a dobou. Zachováva si tak povesť vznikájúcej značky, pretože ponúka nemeckú precíznosť a kvalitu za slušné peniaze.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK

LOVTEK