Najlepšie SMART vyhrievané vložky na trhu.

Najlepšie SMART vyhrievané vložky na trhu

Chcete aj vy poznať najlepšie Smart vyhrievané vložky na trhu? Predstavujeme Vám vyhrievacie vložky do topánok Warm V7. Toto sú prvé Smart vyhrievané vložky, ktoré sú navrhnuté tak, aby udržiavali vaše nohy v teple. Už žiadne otravné  drôty, káble a nepraktické ovládače všetko spustíte iba jedným klikom. Lovtek Vám prináša absolútnu exkluzívnu novinku vo vyhrievaní topánok. Vyhrievacie vložky do topánok Warm V7, sú inteligentné a bezdrôtové Smart vyhrievacie vložky do topánok. Tento inovatívny produkt bol navrhnutý pre príjemné pohodlie a vaše zdravie. Špeciálna aplikácia, ktorá je k dispozícii pre Android a iOS, Vám umožňuje regulovať teplotu v topánkach a sledovať svoje biometrické údaje a každodennú fyzickú aktivitu .

Najlepšie SMART vyhrievané vložky  na trhu

Ako fungujú?

  Najlepšie SMART vyhrievané vložky na trhu Warm V7, sú bezdrôtové a dajú sa ovládať jednoducho pomocou mobilného telefónu s operačným systémom Android/ iOS. Vďaka mobilnej aplikácií si môžete nastaviť požadovanú teplotu vyhrievania tlačidlami +/-.  Aplikácia okrem toho poskytuje prehľad o aktuálnej úrovni nabitia batérie na každej vložke. Mobilná aplikácia si tiež automaticky uloží vašu obľúbenú vyhrievaciu teplotu. Vložky Vás bude sprevádzať pri jazde na bicykli alebo motorke, pri love, turistike, rybolove . Táto  séria môže tiež veľmi pomôcť ľuďom s poruchami celého krvného obehu alebo  Rayn. chorobou.

Najlepšie SMART vyhrievané vložky  na trhu

Inteligentný riadiaci systém

  Vložky do topánok Warm V7 majú svoj inteligentný riadiaci  systém, ktorý automaticky reguluje  teplotu v topánke. Vďaka inteligentnému režimu vyhrievané vložky detekujú vašu aktivitu a automaticky prispôsobia vyhrievanie. Pokiaľ zostanete neaktívni, vyhrievanie  sa zastaví. Na opätovné aktivovanie vyhrievania stačí pohybovať nohami a vyhrievanie sa zapne. Integrovaný termostat Vám umožňuje regulovať teplotu vo vnútri vašej topánky, postupne a vyhrievanie sa zapne. Taktiež si viete regulovať teplotu vo vnútri vašej topánky, postupne od 20 ° C – 45 ° C.

Najlepšie SMART vyhrievané vložky  na trhu

Neskutočný výkon

Vyhrievací výkon je veľmi rýchly a intenzívny,  vložky do topánok Warm V7  vyhrievajú nohu až na 45 ° C . Vložky majú v sebe vstavanú lítiovú  batériu, ktorá udržuje vaše nohy v teple až na 8 hodín. Rýchle nabíjanie je zabezpečené  prostredníctvom micro USB. Vyhrievacie vložky nabijeme kdekoľvek, napr.: auto, vlak, dokovacia stanica alebo zásuvka. Vložky sa vyrábajú z netoxických materiálov a antibakteriálneho mikro vlákna. Vodotesný dizajn (IPX4) umožňuje ochranu proti vode a vlhkosti počas dažďa a snehu. Vyhrievané vložky Warm Series sa každý deň stanú vaším osobným trénerom a poskytujú vám informácie o vašej fyzickej aktivite v reálnom čase. Integrovaný sledovač vám umožní zaznamenať počet krokov chôdze, dĺžku vzdialenosti a počet spálených kalórií. Špeciálna aplikácia je k dispozícii pre systémy iOS (nad 9.0) a Android (nad 5,0) a umožňuje Vám pripojiť sa k vašim vyhrievaným vložkám pomocou pripojenia Bluetooth vášho telefónu.

Najlepšie SMART vyhrievané vložky  na trhu

Inteligentné vyhrievané vložky a doplnky sú súčasťou budúcnosti. Mrazivé zimné prechádzky v prírode a zdĺhavé čakanie na posede bude teplé a príjemné. Pripojte sa k nám a objavte vzrušujúci svet inovatívneho vyhrievania. Ak potrebujete pomoc pri výbere, radi Vám poradíme a neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo tu https://www.lovtek.sk/produkt/vyhrievacie-vlozky-do-topanok-warm-v7/

LOVTEK