Kornitol Rot najlepší pachový ohradník na trhu!

Kornitol Rot najlepší pachový ohradník na divú zver

V dnešnej  dobe  existuje  na  trhu čoraz viac rôznych pachových odpudzovačov na ochranu úrody a prevenciu pred zrážkou divej zveri na cestných komunikáciách.  Ich účinnosť  je samozrejme rôzna a niekedy neistá . Dnes si predstavíme Kornitol Rot najlepší pachový ohradník na trhu! Tento profesionálny pachový odpudzovač má vysokú účinnosť, dlhodobý efekt, jednoduchú aplikáciu,  je overený a  odporúčaný poľnohospodármi, pestovateľmi,  poľovníkmi a správou ciest.  Bol laboratórne testovaný a vo výsledkoch vyšiel, ako najúčinnejší a najefektívnejší prostriedok na divej zveri.

Čo obsahuje Kornitol Rot?

Tento prípravok využíva rôzne pachové látky na báze syntetického ľudského potu. Tieto látky  sú veľmi intenzívne  a ostro páchnuce. Sú veľmi aromatické,  majú veľmi silný a  prenikavý zápach. Látky sa postupne vyparujú a vytvárajú tak extrémny zápach, ktorý sa rozplýva do cháneného priestoru a okamžite odpudzuje  zver.  Tento zápach je pre zver veľmi silný a doslova ho neznesie, nakoľko cíti ľudský pach a tým pádom aj možné nebezpečenstvo.  Pachový odpuzdovač Kornitol Rot je účinný pre zver  diviačiu, jeleniu, danieliu a srnčiu.  Kornitol Rot obsahuje rôzne pachové látky a odpuzduje zver humánne bez toho aby zveri uškodili. Účinnosť  po aplikácií prípravku je cca 4-6 týždňov v závislosti od aplikácie a poveternostných podmienok.

Kornitol Rot najlepší pachový ohradník na trhu!
 Kornitol Rot najlepší pachový ohradník na trhu!

Spôsoby aplikácie Kornitol Rot?

Kornitol Rot sa aplikuje pomerne veľmi jednoducho. V bežnej praxi používajú drevenné kolíky  na ktoré sa uväzujú  handry,  ako nosný materiál a vešajú sa maximálne do vzdialenosti 10 m od seba. Taktiež sa používajú napríklad PET fľaše alebo igelitové vrecká do ktorých sa handra vkladá. Samozrejme existujú rôzne špeciálne nádoby, peny alebo hubky ktoré sa upevňujú na drevené kolíky vo výške aspoň 100 cm. Odporúčame používať kolíky aspoň 1 meter vysoké alebo vyššie, profilu asi 3×3 cm alebo hrubšie. Vrchol kolíkov je dobré nastriekať signálnym sprejom pre prípadnú kontrolu a opätovnú aplikáciu prípravku.
Aplikovanú penu používame podľa návodu . Zabezpečí sa tak dlhšia trvanlivosť prípravku a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Potom ho zavesíme do vzdialenosti  10-15 metrov od seba do výšky minimálne 50 cm. Možností pre aplikáciu je naozaj neúrekom záleží na tom , čo  bude pre vás priateľnejšie. Aplikácia prípravku  priamo na vegetáciu, rastliny a dreviny je zakázaná.

Kornitol Rot najlepší pachový ohradník na trhu!

 

 

 Kornitol Rot slúži na ochranu poľnohospodárskych plodín a  kultúr. Pri správnej aplikácií pôsobí doslova, ako nepriepustný a neviditeľný plot.  re oblasť poľnohospodárstva a životného prostredia sa pachové ohradníky okolo ciest sa osvedčili. Štatistiky dokonca poukazujú na výrazný pokles stretov sa zveri v niektorých miestach rádovo o desiatky percent. Vyhodnotenie účinnosti pachových ohradníkov možno síce vykonať najskôr po roku, ale  skúsenosti s prípravkom Kornitol Rot sú výborné.

Prípravok bol testovaný a zvítazil v teste, ako najúčinnejší a najefektívnejší prostriedok na divej zveri.V prípade otázok, alebo ak potrebujete podrobnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK    

 

 

Pridaj komentár

LOVTEK