Fotopasce Wildguarder, najvýkonnejšie na trhu

Fotopasce wildguarder

Predstavujeme Vám unikátne  fotopasce Wildguarder, ktoré patria medzi najvýkonnejšie fotopasce na našom trhu. Najnovšie verzie týchto fotopascí majú neskutočný výkon a špičkové technické parametre a majú slovenské menu. Zachytávajú  krásne širokouhlé fotografie, videá so zvukom a  momenty z prírody na vzdialenosť 25 metrov v 20MPX kvalite. Disponujú unikátnou technológiou termo-optického snímania pohybu.

Fotopasce Wildguarder

Model Watcher1 bez odosielania

Wildguarder Watcher1 je základný model fotopasce, ktorý patrí medzi najvýkonnejšie vo svojej triede. Fotopasca disponuje slovenským menu, teda jej nastavenie je veľmi rýchle a jednoduché. Kvalita fotografií je až neskutočných 20MPX s možnosťou nahrávania Full HD videa so zvukom . Watcher1 disponuje tiež výkonným neviditeľným 940 Nm prísvitom s 57 LED diódami, vďaka ktorému ju pri nočnom snímaní vôbec nie je vidieť.

Preto robí model Watcher1 vysoko kvalitné nočné fotografie, ktoré sú ideálne pri zabezpečovaní a monitorovaní objektov. Tento model má širokouhlú šošovkou, ktorá sníma krásne širokouhlé fotografie až (112 °) s dosahom až 25 metrov.

Fotopasce Wildguarder

Preto táto fotopasca vytvára fotografie až 4-krát širšie,  ako konkurenčné fotopasce. Wildguarder Watcher1 disponuje aj technológiou redukcie rozmazania a fotografie sú pri priblížení vysoko kvalitné a veľmi detailné. Fotopasca je funkčná na 6 alebo 12 kusov AA batérií.  Farebný 2″  LCD displej vo fotopasci slúži na prezeranie fotografií a videí, ktoré sa ukladajú na SD kartu do veľkosti až 64 GB.  Pomocou technológie termo-optického snímania pohybu zaznamená náhlu zmenu teploty spôsobenú pohybujúcou sa zverou alebo objektom, ktorý prechádza okolo umiestnenej fotopasce.

Fotopasce Wildguarder

Model s odosielaním Watcher1 4G/MMS

Watcher1 4G/MMS je pokročilý model fotopasce, ktorý patrí medzi najvýkonnejšie fotopasce s odosielaním na trhu. Podporuje odosielanie prostredníctvom MMS alebo emailu na Váš mobilný telefón. Fotopasca disponuje  obojsmernou komunikáciou a dá sa  jednoducho naprogramovať na diaľku len pomocou aplikácie.

Model Watcher1 4G/MMS využíva špičkový čip so zosilnenou anténou a zabezpečuje veľmi komfortný a rýchly prenos dát.  Aj táto fotopasca používa slovenské menu, teda jej nastavenie je tiež veľmi rýchle a jednoduché. Parametre sú identické ako pri modeli Watcher1.

Fotopasce Wildguarder

( Kvalita fotografií 20MPX s možnosťou nahrávania Full HD videa so zvukom, výkonný neviditeľný 940 Nm prísvit s 57 LED diódami a širokouhlá šošovka až 112 ° s dosahom 25 metrov. Farebný 2″  LCD displej a taktiež technológia termo- optického snímania pohybu, ktorá zaznamená náhlu zmenu teploty spôsobenú pohybujúcou sa zverou alebo objektom.) Veľkou výhodou Watcher1 4G/MMS je , že nasnímané fotografie nekomprimuje a odosiela ich v plnej veľkosti, takže sú veľmi kvalitné. Má množstvo funkcií a disponuje časozberom a taktiež intervalovým snímaním.

Foto z Fotopasce Wildguarder
Toto z Fotopasce Wildguarder

Zachytávajte aj vy krásne fotografie a videá vo dne i v noci. Ak potrebujete monitorovať svoj revír, alebo ochrániť majetok, fotopasce Wildguarder sú pre Vás tým najlepším riešením.

Dobrá a kvalitná fotopasca je ako nočný dravec, pretože ho nikto nevidí a dokáže počuť a odhaľovať čokoľvek.

V prípade otázok, alebo ak potrebujete podrobnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo emailom na info@lovtek.sk

LOVTEK