Mäso zo srdca divočiny

Mäso zo srdca divočiny

Potrebujete rýchlu svačinu do lesa na poľovačku, turistiku, stanovačku alebo outdoorovú výpravu? Máme pre Vás jednoduché riešenie. Do nášho portfólia sme zaradili exkluzívne mäsové konzervy a sušené mäso priamo zo srdca divočiny. V ponuke máme mäso z diviaka, medveďa, losa, srnca, jeleňa a hovädziny.

Popri tom, že u nás nájdete aj širokú paletu mäsiarskych potrieb, snažíme sa neustále dopĺňať našu ponuku o nové zaujímavé novinky. Z praxe vieme, že dnes je veľmi uponáhľaná doba a niekedy nemáme čas pred poľovačkou ani na jedlo. Toto nás veľmi inšpirovalo v hľadaní nejakého rozumného riešenia. Týmto riešením sú produkty od firmy Linnamäe Meat Industry.

Mäso zo srdca divočiny
Mäso zo srdca divočiny

Kto je firma Linnamäe ?

      Kľúčovými znakmi produktov Linnamäe Meat Industry sú kvalita, čerstvosť a exkluzivita. Vyrábajú sa z miestnych surovín, ako sú estónske bravčové mäso, hovädzie mäso a divina z miestnych lesov. Výrobky sú spracovávané a vyrábané podľa starých tradičných škandinávskych receptúr s tradíciou od roku 1987.  Najvyššou prioritou spoločnosti Linnamäe Meat Industry je kvalita bez kompromiso. V roku 2016 bola spoločnosti udelená certifikácia systému riadenia bezpečnosti potravín, ktorý je v súlade s normou ISO 22000: 2005. Mäsový priemysel Linnamäe si stanovil za cieľ podporovať spotrebu mäsa z diviny, pretože spotreba mäsa z diviny na obyvateľa je výrazne nižšia a pritom je veľmi kvalitná a plná vitamínov.

Sušené mäso Wild Jerky
Sušené mäso Wild Jerky

Sušené mäso Wild Jerky

    WILD Jerky je  sušené mäso z losa, jeleňa, diviaka a hovädziny. Mäso je tradične spracovávané podľa osvedčených starých receptúr. Táto veľmi zdravá pochúťka je bohatá na proteíny,  ktorá vám dodá vždy energiu. Má veľmi nízky obsah cholesterolu a tuku. WILD Jerky sušené mäso poslúži, ako zdravý doplnok stravy vhodný na turistiku, poľovačku a outdoor.  Na výrobu 100 g sušeného mäsa sa približne používa 340 g kvalitného surového mäsa. Minimálna trvanlivosť týchto výrobkov je 12 mesiacov.

 Mäso vo vlastnej šťave
Mäso vo vlastnej šťave

Mäso vo vlastnej šťave

Mäso vo vlastnej šťave máme v ponuke z medveďa, losa, jeleňa, srnca a hovädziny. Je exkluzívne vyrábané podľa osvedčených starých škandinávskych receptúr od výrobcu Linnamäe. Toto veľmi zdravá pochúťka , ktorá má vysoký obsah bielkovín a proteínov. Tento výrobokVám dodá vždy energiu a silu,  keď ju potrebujete. Mäso je veľmi kvalitné, ktoré je poctivo vyberané a spracovávané. Tieto lahodné mäsové konzervy využijete na varenie na dovolenkách, poľovačkách, turistike, outdoor aktivitách  na chalupe alebo skrátka vtedy, keď nemáte čas variť a potrebujete sa rýchlo a dobre najesť. Mäso vo vlastnej šťave  sa vyznačuje svojou kvalitou a lahodnou chuťou. Obsahuje poctivé kusy mäsa, dlho vydrží a chutí proste fantasticky!  Na výrobu mäsovej konzervy  sa používa  mäso z miestnych  lesov. Minimálna trvanlivosť konzervy je 1096 dní.

Vychutnajte si aj vy tento nevšedný gastronomický zážitok. Spoločnosť Lovtek s.r.o. je výhradným dovozcom produktov Linnamäe Meat Industry pre Slovenskú republiku. Kompletnú ponuku nájdete u nás na webe.

https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/polovnicka-svacinka/

LOVTEK