Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu

Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu

Fotopasca BolyGuard BG668 4G/MMS je novou a prelomovou fotopascou   4G fotopascou na trhu! Je to absolútny líder vo svete fotopascií vďaka svojej ochrane GPS, objektívu so super modernými sošovkou a  novému 4G modemu s clouldovým úložiskom Molnus. Kvalita snímaných fotografií je 36 Mpx a video záznamy v neskutočnej 4K kvalite. Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu, ktorá ponúka krásne, čisté a detailné obrázky alebo videá. Veľkou prednosťou fotopasce je dosah snímania až 30 metrov. Pomocou aplikácie je zabezpečená aj dvojcestná komunikácia s fotopascou. Rýchlosť snímania je iba 0,5 sekundy. Preto je fotopasca BolyGuard totálna špička na trhu.

Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu

Kvalita snímania

Medzi najväčšie prednosti fotopasce BolyGuard patrí aj širokouhlý objektív zložený zo 7 šošoviek s neskutočnou svetelnosťou a c-mos snímačmi. Fotografie sú kryštáľovo čisté v úžasnej 36 Mpx kvalite a videá v rozlíšení 4K s dosahom až reálnych 30 metrov. Kvalita snímok je natoľko čistá, že sú viditeľné aj jemné detaily po priblížení. Toto veľké rozlíšenie dodá videu neuveriteľnú jemnosť pre detail a ocenia ho  hlavne milovníci prírody a poľovníci. Preto je fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu.

Funkcia GPS

Táto prevratná funkcia fotopasce BolyGuard BG668 4G/MMS dokáže , ako prvá fotopasca na trhu dohľadanie odcudzenej fotopasce vďaka GPS súradniciam. Pri prvotnom nastavovaní fotopasce sa zadávajú údaje, ktoré nebude možné vymazať. Pokiaľ teda by došlo ku krádeži a znovu nastavení fotopasce poprípade výmeny SIM karty, fotopasca bude zasielať svoju polohu stále svojmu pôvodnému majiteľovi. Potom si za pomoci polície viete dohladať aj páchateľa.

Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu

Dvojcestná komunikácia a úložisko Molnus

Toto je najpokročilejšia fotopasca pokiaľ sa jedná o obojsmernú komunikáciu prostredníctvom SMS správ (MMS / SMS / GPRS). Fotopascu dokážete ovládať jednoducho na diaľku  a môžete ju dokonca zapnúť alebo vypnúť. Toto na žiadnej inej fotopasci zatiaľ nie je možné . Pomocou mobilného telefónu viete dať fotopasci príkaz „ urob fotografiu teraz“. Ktorýkoľvek z týchto príkazov môže vykonať, aj keď ste vzdialený mnoho kilometrov ďaleko. Stačí jednoduchá SMS, alebo si môžete stiahnuť ( zadarmo ) aplikáciu pre iPhone alebo Android. Molnus je zasa couldové free úložisko fotografí a videií, pokiaľ máte problémy s nastavením odosielania MMS alebo Emailov. Molnus je tu pre vás, aby vám pomohol a uľahčil prezeranie fotografií a videí. Stačí si založiť účet a spárovať si vašu fotopascu. 

Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu

Vylepšené  napájanie

Model BolyGuard 688 ponúka širokú škálu možností výberu zdroja napájania.  Môžete používať batérie typu AA, externý zdroj napájania (batéria, sieťový adaptér) alebo nabíjateľné batérie 18650 pre veľmi dlhú prevádzku. Napájanie môže byť iba na 4 ks / 8 ks AA batérií a taktiež aj pomocou 5 kusov dobíjacích li-ion batérií 18650, ktoré môžu zabezpečiť maximálnu dĺžku prevádzky.

Fotopasca BolyGuard 668
Fotopasca BolyGuard 668 totálna špička na trhu

Fotopasce BolyGuard sa radia medzi špičku na svete vďaka svojmu fimvéru a vysokej kvalite používaných šošoviek v objektívoch fotopascí. Kvalita BolyGuard 688  4G bola rok testovaná výrobcom a technikmi v tých najťažších podmienkach. Tento  model bol inovovaný najnovším oficiálnym fimvérom výrobcu. Fotopasca BolyGuard 688 BG668 4G/MMS je jednoznačne najlepšia a najvýkonnejšia pre rok 2020.

Fotopasca BolyGuard 668

Zachytávajte aj Vy krásne fotografie a videá vo dne i v noci. Ak potrebujete monitorovať svoj revír, alebo ochrániť majetok, fotopasce BolyGuard sú pre Vás tým najlepším riešením. V prípade akýkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu TU: https://www.lovtek.sk/produkt/fotopasca-bolyguard-bg668-4g-mms/

LOVTEK