Aké sú výhody vyhrievaného oblečenia Glovii?

Aké sú výhody vyhrievaného oblečenia Glovii?

Keď sa počasie zmení na krutú zimu, mnohí ľudia začnú hľadať teplé oblečenie. Vyhrievané spodné prádlo, ktoré má vyhrievací systém, ktorý vašemu telu dodáva potrebné teplo, môže byť dobrou investíciou. Vyhrievané oblečenie zvyčajne používajú rôzni outdooroví nadšenci, ako sú lyžiari, poľovníci a rybári, motocyklisti , turisti a tý, ktorý chcú mať príjemné teplo, najmä počas chladných zimných mesiacov.Tieto výrobky disponujú technológiou uhlíkových vlákien, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na celkový krvný obeh. Aké sú výhody vyhrievaného oblečenia Glovii sa dozvieme v článku.

Toto vyhrievané spodné prádlo môže byť veľmi nápomocné a je obľúbené najmä v zime . Dlhším pobytom na chladnom mieste schladíme celé telo. V tom prípade je ideálne zakúpenie vyhrievanej spodnúej bielizne. Vyhrievanie je umiestnené na chrbte, bruchu, bedrách a kolenách, takže tepelný komfort udržíte za každých podmienok. Chodte na zimnú prechádzku a kedykoľvek a kdekoľvek si zapnete jedným tlačidlom príjemné teplo a zahrejte tak svoje telo.

Aké sú výhody vyhrievaného oblečenia Glovii?
Aké sú výhody vyhrievaného oblečenia Glovii?

Výhody vyhrievaného oblečenia

Funkčnosť

Pri hľadaní najlepšieho vyhrievaného termoprádla musíte zvážiť užitočnosť a hľadajte model, ktorý vám umožní voľný a ľahký pohyb. Glovii vyhrievaná spodná bielizeň vám dokonale umožnuje voľný pohyb bez toho, aby ste zaťažovali nejaké svaly. Keď vonku mrzne, budete potrebovať pár, ktorý vás efektívne udrží v teple a zároveň pomôže zahriať celé telo. Pohodlie je pre Glovii rozhodujúce, preto je toto vyhrievané spodné prádlo veľmi pohodlné a nedráždi pokožku. 

Priedušnosť

Ďalším dôležitým prvkom ktorým Glovii disponuje je dokonalá priedušnosť. Tá zaisťuje pohodlie po celý deň a eliminuje zápach z potu. Vlastnosti odvádzania vlhkosti idú ruka v ruke s priedušnosťou; myšlienkou je mať látku, ktorá dokáže zhromažďovať vlhkosť a pot z tela a potom ich uvoľňovať bez poškodenia schopnosti tela zadržiavať teplo. Polyester a hodváb sú syntetické materiály s vynikajúcimi vlastnosťami odvádzania vlhkosti, vďaka ktorým sú ideálne podkladové vrstvy, keď sú spárované s ich tepelnými vlastnosťami. Schopnosť odvádzať vlhkosť sa ďalej zlepšuje kombináciou prírodných a syntetických materiálov, ako je polyester a bavlna. Termoaktívna tkanina umožňuje rýchlu absorpciu vlhkosti a má biostatické vlastnosti, vďaka ktorým podporuje činnosť vykurovacieho systému.

 class=

Vykurovací systém

Vyhrievaná spodná bielizeň od Glovii má vyhrievací prvok, ktorý je vyrobený z uhlíkových vlákien a je efektívne spojený s vláknami látky. Vyhrievacie teleso vďaka infračerveným vlnám ponúka mimoriadnu spoľahlivosť a odolnosť, ako aj medicínske vlastnosti. Bezpečná a ekonomická Li-Ion batéria poskytuje dlhú dobu prevádzky vykurovacieho systému. Vyhrievacie telesá sú umiestnené na kolenách a okolo bedier, na bruchu a ramenách, čím sa zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla po celom tele.

Termoaktívna tkanina umožňuje rýchlu absorpciu vlhkosti a má biostatické vlastnosti, vďaka ktorým podporuje činnosť vykurovacieho systému. Ak teda chcete zostať v teple, zaobstarajte si vyhrievanú spodnú bielizeň od Glovii.

Vodeodolnosť

Vyhrievané spodné prádlo od výrobcu Glovii je zároveň odolné voči vode aj vetru. Udrží Vás v suchu a zabráni prefukovaniu vetra cez látku pri nosení v chladných zimných podmienkach, ako je blato alebo sneh.

Pri kúpe vyhrievaných nohavíc spodnej bielizne je nevyhnutný unisex dizajn. To znamená, že ich môžu nosiť muži aj ženy. Všetko, čo musíte urobiť, je starostlivo vybrať vhodný dizajn, aby ste sa uistili, že dostanete správnu veľkosť. Vo všeobecnosti používajte unisex dizajn s jednoduchým vzhľadom a neutrálnymi farbami.

Vyhrievané termoprádlo je určené pre milovníkov zimných športov, ktorí trénujú v zimnom období. Skvele sa však hodí aj pre ľudí, ktorí počas chladných dní pracujú vonku. Spodná bielizeň z termoaktívnej tkaniny Glovii je tiež ideálna na výlety na motorke, ale aj každodenné zimné prechádzky s priateľmi či rodinou.

Kompletnú ponuku nájdete tu: https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/vyhrievane-oblecenie-a-doplnky/

LOVTEK