WarmV7 Smart vyhrievané vložky do topánok

WarmV7 Smart vyhrievané vložky do topánok

Vložky WarmV7 od výrobcu Digitsole sú prvé Smart vyhrievané vložky, ktoré sú navrhnuté tak, aby udržali vaše nohy dokonale v teple. Sú jedinečné v tom, že vložky Digitsole Warm7 si napárujete k vášmu smartfónu a jednoducho pomocou aplikácie ich dokážete ovládať. Tieto inovatívne vložky sú bezdrôtové navrhnuté pre vaše pohodlie tak, aby poskytovali vašim nohám to najlepšie: teplo, podporu, tlmenie nárazov a hygienu.  Špeciálna aplikácia vám umožňuje regulovať teplotu v topánkach a sledovať vašu každodennú fyzickú aktivitu jednoduchým kliknutím. Vložky Ditsole Warm Series boli navrhnuté tak, aby poskytovali vašim nohám to najlepšie: viac pohodlia, podpory, tlmenia nárazov a hygieny. Dokonale budú kopírovať tvar chodidla, čo maximalizuje váš výkon. WarmV7 Smart vyhrievané vložky do topánok vám zabezpečia dokonalé teplo kdekoľvek.

WarmV7 Smart vyhrievané vložky do topánok

Na akom princípe fungujú Warm V7?

Vložky sú bezdrôtové a ovládajú sa prostredníctvom mobilného telefónu, ktorý disponuje operačným systémom iOS (nad 9.0) a Android (vyššia verzia ako 5.0). Po nainštalovaní aplikácie aj napárovaní vložiek si viete nastaviť požadovanú teplotu vyhrievania +/-.  Aplikácia poskytuje taktiež podrobný prehľad o aktuálnom stave batérie v každej vložke samostatne. Taktiež dokáže zaznamenávať počet spálených kalórií, počet krokov a vzdialenosť. Mobilná aplikácia si dokáže automaticky ukladať vašu obľúbenú teplotu vyhrievania. Vložky vás môžu sprevádzať kdekoľvek, pri love na turistike, rybolove, lyžovaní a outdoorových aktivitách . Vyhrievané vložky Warm Series dokážu uľaviť aj ľuďom s poruchami krvného obehu alebo Raynaudovou chorobou. Odporúča ich American Raynaud’s Association*.

WarmV7 Smart vyhrievané vložky do topánok

Inovatívny riadiaci systém Digitsole

   Vložky Digitsole Warm V7 majú svoj vlastný jedinečný riadiaci  systém, ktorý automaticky detekuje a reguluje  teplotu v topánke. Vďaka tomuto režimu dochádza k detekcií aktivity a automaticky prispôsobujú teplotu. Integrovaný termostat Vám umožňuje regulovať teplotu vo vnútri vašej topánky od 20 ° C – 45 ° C samostatne na každej vložke. Vložky majú v sebe vstavanú lítiovú  batériu, ktorá udržuje vaše nohy v teple až na 8 hodín nepretržite. Rýchle nabíjanie je zabezpečené  prostredníctvom micro USB portu a nabíjačky. Vložky sa vyrábajú z netoxických materiálov a antibakteriálneho mikro vlákna. Vodotesný dizajn (IPX4) umožňuje ochranu proti vode a vlhkosti počas dažďa a snehu. Vložky Warm Series sa každý deň stanú vaším osobným trénerom a poskytujú vám informácie o vašej fyzickej aktivite v reálnom čase. Integrovaný sledovač vám umožní zaznamenať počet krokov chôdze, dĺžku vzdialenosti a počet spálených kalórií.

 class=

Inteligentné vyhrievané SMART vložky a doplnky sú súčasťou budúcnosti. Mrazivé a zdĺhavé čakanie na posede bude už pre vás len teplé a príjemné. WarmV7 Smart vyhrievané vložky do topánok testujú outdoorový nadšenci, hokejisti, športovci, tréneri a poľovníci priamo v teréne. Pripojte sa k nám a objavte vzrušujúci svet inovatívneho vyhrievania. Ak potrebujete pomoc pri výbere, radi Vám poradíme a neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo

TU: https://www.lovtek.sk/produkt/vyhrievacie-vlozky-do-topanok-warm-v7/

LOVTEK