Termovízna predsádka GPO Spectra TI35

Termovízna predsádka GPO Spectra TI35

Predstavujeme vám novinku roku 2021 od GPO a to termovíznu predsádku 2v1 SPECTRA  TI 35, ktorá je vybavená najnovšou technológiou tepelného zobrazovania na trhu. Umožňuje prežívať  jedinečné zážitky z lovu a pozorovania až na vzdialenosť 1,3 km, a to aj v noci alebo za  akéhokoľvek nepriaznivého počasia. Je špeciálne vyrobená podľa prísnych požiadaviek pre lovcov a  ponúka prakticky všetko to,  čo potrebujete. Termovízna predsádka GPO Spectra TI35 patrí k špičke na trhu!

Zariadenie s množstvom funkcií

GPO Spectra TI35 disponuje 8 násobným zoomom a poskytuje až 12 farebných a okolitých filtrov, živý náhľad na váš mobilný telefón, integrované filmovanie a fotografovanie, odhad vzdialenosti, obraz v obraze a automatické označovanie a sledovanie zdroja tepla. Navyše je extrémne ľahké (350 g) a kompaktné a dá sa ovládať aj pomocou power banky. Dodávka obsahuje vysokokvalitný okulár na pozorovanie, adaptér na RUSAN na lov, ochranný kryt Tenebraex® a pevné puzdro na bezpečný transport.

Termovízna predsádka GPO Spectra TI35

Vďaka integrovanej funkcii filmovania a fotografovania je možné všetky zážitky zaznamenávať alebo sledovať prostredníctvom živého náhľadu na mobilnom zariadení. Vzdialenosť k objektom je možné ľahko klasifikovať pomocou integrovanej funkcie na odhad vzdialenosti. To zvyšuje bezpečnosť pri výstrele. Zariadenie disponuje laserovým diaľkomerom. Okrem režimu pohyblivého obrazu v obraze ponúka GPO SPECTRA TI 35 až 8-násobnú funkciu priblíženia . Je tiež schopné automaticky označiť najsilnejší zdroj tepla na obrázku a skenovanie pri pohybe, aj keď nepohybujete samotným zariadením. Veľmi široké zorné pole 17,5 metra (horizontálne) umožňuje priamu a spoľahlivú detekciu zdrojov tepla, aj keď je prostredie rýchlo skenované. Podľa výrobcu je uvedená životnosť batérie 4,5 hodiny – to zodpovedá štandardu triedy. Zariadenie má vnútornú pamäť 16 GB a integrovaná je aj funkcia WiFi s Hotspotom. Ďalšia praktická funkcia je  pohotovostný režim. Aktivuje sa krátkym stlačením vypínača a má extrémne krátky čas spustenia.

Termovízna predsádka GPO Spectra TI35

Malé a kompaktné

Zariadenie GPO Spectra TI35 vďaka svojej kompaktnosti iba 120 x 62 x 62 mm (D x Š x V) a nízkej hmotnosti zariadenie iba  350 gramov je optimálne prispôsobené potrebám ručného pozorovacieho zariadenia alebo predsádky na zbraň . Zariadenie je možné prevádzkovať s dodanými batériami alebo s externou power bankou. 

Termovízna predsádka GPO Spectra TI35

Za 35 mm objektívom (F1,0) sa nachádza 17 μm detektor VOx s rozlíšením 384 x 288 px , ktorý prináša najlepšie výsledky aj za nepriaznivého počasia. Vďaka citlivosti snímača (NETD) <35 mK sú aj tie najmenšie teplotné rozdiely spoľahlivo detekované a prenesené na vysokokvalitný OLED displej s rozlíšením 1024 x 768 px s vysokým kontrastom . Užívateľ si môže vybrať medzi 7 farebnými a 5 okolitými filtrami a má tak dokonalú zhodu pre každú aplikačnú situáciu. Termovízna predsádka GPO Spectra TI35 je dodávaná s rozsiahlym vybavením a príslušenstvom vo vysokokvalitnom balení. To okrem iného ochranný kryt Tenebræx® , nástavec na okulár, medzikrúžok na adaptér RUSAN, pevné púzdro na prenášanie, kábel USB-C, 2 batérie CR123, čistiacu handričku na optiku návod + rýchly sprievodca.

GPO Spectra TI35 Viac informácií TU

V prípade akýkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK

LOVTEK