VÁBNIČKY FAULHABER – ZNAČKA DLHODOBEJ TRADÍCIE A RAKÚSKEJ KVALITY

Faulhaber Wildlocker je renomovaný rakúsky výrobca, ktorý sa zaoberá výrobou vábničiek na vábenie zveri. Táto firma je tradičným rodinným podnikom, ktorý sa nachádza v meste Viedeň a pôsobí na trhu už od roku 1916. V úplných začiatkoch boli vábničky vyrobené z dreva, ale  prvá generácia vábničiek bola náchylná k poškodeniu z dôvodu vlhkosti a teplotných zmien. To znamená, že musel byť nájdený nejaký iný alternatívny materiál. Výskumní pracovníci neúnavne pracovali a testovali širokú škálu materiálov predtým, ako v roku 1954 konečne objavili syntetickú živicu. Od tohto okamihu dokázali nahradiť drevo, ako základný materiál novou zmesou syntetických látok. Tento úspešný krok sa od vtedy potvrdzuje a uznáva prostredníctvom rôznych medzinárodných a iných ocenení.

Vábničky Faulhaber, sú veľmi známou značkou medzi profesionálnymi a rekreačnými lovcami, filmovými tvorcami, fotografmi a nadšencami prírody. Vábničky sa vyznačujú svojim elegantným dizajnom a vysokou úrovňou kvality.

 class=

NAJZNÁMEJŠIA VÁBNIČKA OD FAULHABER

Vábnička na jeleňa FAULHABER je preslávenou vábničkou a patrí medzi vlajkovú loď produktov od tohto výrobcu. Patrí k najznámejším a najpoužívanejším vábničkám na jeleňa, ktoré sú celosvetovo známe. Vábnička FAULHABER na jeleňa sa skladá z troch skladacích kusov s hmotnosťou iba 100 g v plne predĺženej dĺžke 47 cm. Vďaka zvolenému materiálu s vynikajúcimi rezonančnými vlastnosťami zosilňuje hlas jednoducho, silno a realisticky bez námahy. Vábnička je nerozbitná a odolná voči poveternostným vplyvom, nepotrebuje žiadne kryty na ochranu a veľmi ľahko skladná. Od roku 2009 je opätovným víťazom– na majstrovstvách Európy vo vábení jeleňov.

 class=

FAULHABER A JEHO ŠIROKÝ VÝBER VÁBNIČIEK…

V ponuke nájdeme široké spektrum vábničiek určených na : 

  • Vábenie jeleňa
  • Vábenie srnca
  • Vábenie diviaka
  • Vábenie líšky
  • Vábenie bažanta
  • Vábenie husí
  • Vábenie kačice
  • Vábenie sojky
  • Vábenie sluky

Už je to len na Vás a treba si správne vybrať.

Zákazníci oceňujú vábničky, pre ich dlhú životnosť a dokonalú spoľahlivosť.

Spoločnosť LOVTEK vám, ako výhradný zástupca pre Slovenskú republiku, prináša vábničky od výrobcu Faulhaber Windlocker.

LOVTEK