Vábnička Nordik Predator Pro Roe

Vábnička Nordik Predator Pro Roe

V dnešnom článku si predstavíme úplnú novinku na našom trhu z dielne svetoznámeho švédskeho výrobcu NORDIK PREDATOR. Vábnička Nordik Predator Pro Roe je vylepšená a bola vyvinutá s cieľom oveľa efektívnejšieho vábenia srnčej zveri, ako doteraz. Tento model je ideálny nielen na prilákanie srnčej zveri , ale je veľmi účinná na vábenie predátorov, ktorý lovia srnčiu zver.

Vábnička Nordik Pro Roe je predladená a je vybavená všetkými tónmi, ktoré potrebujete pre úspešné vábnenie. Pri tejto vábničke musíme zahryznúť zuby do rezonančnej dosky na ktorej sú presne označené zárezy a potom musíme fúkať do náustku. Rôzne tóny je možné modulovať posúvaním v zárezoch, dĺžkou fúkania alebo takzvaným používaním rezonančného lieviku pri vábení.

 class=

Aké zvuky dokážeme vylúdiť na Nordik Predator Pro Roe?

V prvom rade musíme začať s vábením pomocou kontaktných zvukov. Začnite s kontaktnými zvuky. Po niekoľkých sériách používame hlavne v závere zvuky rozrušenej srny. Čiastočným prekrývaním otvoru na môžete ľahko regulovať zafarbenie vydávaného zvuku.

Kontaktný zvuk srny:
Umiestnite svoje zuby do najvzdialenejšieho zárezu na rezonančnej doske a zahryznite, nepúšťajte, a krátko do vábničky fúknite. Silou stlačenia môžete regulovať výšku tónu. Proces párkrát zopakujte.

 class=

Zvuk rozrušenej srny:
Umiestnite svoje zuby do najvzdialenejšieho zárezu na rezonančnej doske, zahryznite a dlho do vábničky fúknite, následne uvolnite skus. Proces párkrát zopakujte.

Srna v bolestiach:
Umiestnite svoje zuby do najvzdialenejšieho zárezu na rezonančnej doske a zahryznite, začnite s krátkym fúknutím do vábničky, pokračujte dlhým fúknutím, následne uvolnite skus. Proces párkrát zopakujte.

Vábenie sŕn a predátorov zvukom srnčaťa v  bolesti:
Umiestnite svoje zuby do úplne predného zárezu rezonančnej dosky a zahryznite, dlho, ale nie monotónne, fúkajte do vábničky. Proces párkrát zopakujte.

Vábnička Nordik Predator Pro Roe je novinka, ktorá osloví každého znalca na vábenie. Účinné vábenie srnca na vábničkách nám môže sprostredkovať nezabudnuteľné zážitky. U nás nájdete najväčší výber vábničiek nielen na srnčiu zver na Slovensku. V prípade akýkoľvek otázok, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK

Kompletnú  ponuku vábničiek nájdete TU

LOVTEK