Foxline-prvotriedna kvalita z Ruska!

Foxline prvotriedna kvalita z Ruska!

Séria Foxline vám ponúka kvalitné, overené a funkčné produkty pre poľovníctvo a outdoor. Našou prioritou je dokonalá kvalita a spoľahlivosť produktov vyvíjaných v kooperácií s odborníkmi v jednotlivých segmentoch.

Spolupracujeme s tými najlepšími na problematiku vábenia zveri, biológie zveri, kynológie, tvorby biodiverzity, ochrany životného prostredia, výroby rôznych funkčných potrieb pre poľovníctvo, výroby odevov a kožených doplnkov. Takýmto spôsobom dokážeme naším zákazníkom ponúkať iba overené produkty a prvotriedne poradenstvo v danom obore. Foxline zosobňuje to najlepšie v pomere cena verzus kvalita v rôznych produktových kategóriách. Preto je Foxline overená a prvotriedna kvalita z Ruska !

Foxline prvotriedna kvalita z Ruska!

Vstup na ruský trh

Kooperácia XCH-FOXLINE vám exkluzívne prináša vysoko kvalitné a overené produkty zo srdca Ruska. Pri výrobe produktov sa používajú špičkové materiály moderného dizajnu a ručne spracovávaná koža z ďalekých jakutských oblastí. Rusko má dlhoročnú históriu  a tradíciu vo výrobe a spracovaní tradičných kožených výrobkov. Tieto poznatky si odovzdávajú generácie už stovky rokov. Výrobky sú vyrábané podľa starej osvedčenej technológie, ktorá maximalizuje životnosť výrobkov voči povetrenostným vplyvom ( voda, mráz, sneh, prach, slnečné žiarenie). Silné a spoľahlivé druhy kože, ktoré sa používajú pri výrobe disponujú zvýšenou odolnosťou proti opotrebovaniu.

Foxline prvotriedna kvalita z Ruska!

Špeciálna povrchová úprava kože umožňuje zvýšenú pevnosť a pružnosť. Nové produkty sú vyvíjané v spolupráci s odborníkmi a podliehajú povinnému testovaniu v teréne a extrémnych podmienkach. Prísna kontrola kvality je vykonávaná vo všetkých fázach výrobného procesu. Výrobky z série FOXLINE vás určite nadchnú a budú vám slúžiť mnoho rokov a stále si zachovajú svoj vzhľad. Sú dôkladne ručne spracovávané do najmenšieho detailu. Ruská výroba a dokonalá precíznosť je overenou zárukou kvality!

Foxline prvotriedna kvalita z Ruska!

Rusko bolo jednoducho vždy iné. Ešte počas existencie ZSSR vychádzali z tejto krajiny výrobky, ktoré boli vysoko kvalitné  a poniektorým z nás slúžia dodnes. To hlavný cieľ série Foxline, priniesť kvalitné produkty, ktoré vám poslúžia roky. Foxline je jednoducho overená a prvotriedna kvalita z Ruska!Na záver môžeme len skonštatovať, že tieto výrobky sú dostupné pre maloobchodný a veľkoobchodný sektor. Produkty vás určite záujmu svojou vysokou kvalitou a veľmi priaznivou cenou. V ponuke nájdete rôzne púzdra na náboje a zbrane, nábojové pásy, remene, opasky, púzdra na nože, obuv a rôzne oblečenie. V prípade akýkoľvek otázok, nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu TU: https://www.lovtek.sk/kategoria-produktu/foxline/

LOVTEK