Termovízia ATN OTS – XLT 

Termovízia ATN OTS - XLT 

Termovízny monokulár ATN OTS – XLT  je právom považovaný za dôstojného predstaviteľa novej generácie prenosných termovíznych zariadení. Disponuje inovatívnym patentovaným ultra citlivým jadrom ATN – Obsidian Core LT. Jadro Obsidian je neprekonaným riešením spoločnosti z hľadiska rýchlosti a výkonu, takže je možné si zakúpiť kvalitnú pozorovaciu termovíziu za veľmi prijateľnú cenu.

Zariadenie  je schopné vďaka svojej rýchlej obnovovacej frekvencií spracovať veľa úloh za sekundu. Je to prakticky malý počítač v termokamere. Rozlíšenie 17 mikrónov nechladenej termovíznej jednotky 160×120 pixelov zachytáva najmenšie výkyvy tepelného spektra, ktoré spadajú do zorného poľa zariadenia. Dizajn novej generácie disponuje kompaktnými celkovými rozmermi (iba 174x67x53 mm) a nízkou hmotnosťou – 370 gramov.

Termovízia ATN OTS - XLT 

Optika a displej

Priemer šošovky objektívu je 19 mm. Vysoká snímková frekvencia 50 Hz vám umožňuje vykonávať dlhodobé pozorovanie aj pri rýchlo sa pohybujúcej zveri, bez stôp a rozmazaní. Tepelné objekty sú detekované do  vzdialenosti 900 metrov a sú veľmi dobre identifikovateľné. OLED displej je odolný voči nízkym teplotám, vďaka čomu je prevádzkový rozsah termovízneho od -25 do +50 stupňov Celzia. Charakteristickým znakom zariadenia je jeho vhodnosť pre nepretržitú prevádzku.  Termovízia ATN OTS – XLT 160 vás nesklame za žiadneho počasia.

Batéria

Vstavaná lítium-iónová batéria poskytuje viac ako 10 hodín prevádzky v režime maximálneho zaťaženia vďaka ultra nízkej spotrebe energie moderných komponentov prístroja. V prípade potreby je k dispozícii pripojenie k externému zdroju napájania pomocou kábla USB typu C.

Telo zariadenia

Telo ATN OTS – XLT 160 je vyrobené zo špeciálneho konštrukčného uhlíkového vlákna . Patrí do zvýšenej triedy medzinárodnej bezpečnostnej štandardizácie a má vodeodolnosť IP 67. Supercitlivá optoelektronická výplň je spoľahlivo chránená pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Dážď, hmla, sneh, dym nemajú vplyv na funkčnosť termovízie a kvalitu obrazu. Telo je vodotesné, prachotesné, odolné voči nárazom, poškriabaniu .

Termovízia ATN OTS - XLT 

Pridané vlastnosti

Zariadenie má zabudovaný elektronický inteligentný diaľkomer. Presnú vzdialenosť medzi cieľom a pozíciou pozorovania určí samotné zariadenie algoritmicky. Súčasne s monitorovaním môžete nahrávať video alebo zhotovovať fotografie. Funkcia režimu sledovania a zvýraznenia najhorúcejšieho bodu viditeľného tepelného objektu štítkom. Veľmi rýchle prepínanie pri zmene farebnej palety obrazu. Možnosť nastavenia štyroch farebný paliet obrazu.

  • videozáznam najzaujímavejších momentov;
  • dohľadové fotografovanie;
  • vstavaná pamäť 8 GB.

ATN venuje veľkú pozornosť zákazníckej podpore a starostlivo monitoruje aktualizáciu softvéru prostredníctvom špeciálnej mobilnej aplikácie ATN , ktorú je možné jednoducho stiahnuť do akéhokoľvek smartfónu.

Termovízia ATN OTS - XLT 

Termovízia ATN OTS – XLT  je jednoduché a intuitívne zariadenie, ktoré  je vyvrcholením starostlivej práce dizajnérov American Technologies Network Corp. Toto zariadenie vám bude nápomocné pri každej návšteve revíru a monitorovaní. V prípade akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK

LOVTEK