Podávač krmiva Wildgame, pomocník do revíru

Podávač krmiva Wildgame, odolný pomocník do revíru

Ako všetci vieme dnešná doba je veľmi náročná na čas a nie všetko stíhame tak, ako by sme si predstavovali. U poľovníkov je to najmä poľovačka, kontrola revíru a taktiež prikrmovanie na vnadiskách a vynášanie krmiva pre zver (napríklad v čase núdze).  Jednu veľmi jednouchú možnosť nám ponúka automatický podávača od výrobcu . Podávač krmiva Wildgame, je super pomocník do revíru. Tento podávač krmiva je plne automatizovaný, stačí si ho len naprogramovať a rozhadzuje krmivo sám vo zvolenom množstve a intervale. Toto riešenie je veľmi efektívne a časovo i finančne nenáročné .

Podávač krmiva Wildgame TH-6VD: digitálny

Digitálny podávač Wildgame

Tento model podávača patrí medzi najobľúbenejšie, nakoľko je veľmi odolný a je  uložený v extra odolnom pozinkovanom oceľovom púzdre. Disponuje možnosťou nastavenia až 6 časov rozmetania krmiva. Extrémny dosah až 18 metrov v 360 stupňoch dokáže uspokojiť aj majiteľov, ktorí majú vysoké nároky. Veľmi rýchle nastavenie času rozmetania krmiva ocenia nielen poľovníci, ale aj chovatelia hydiny alebo iných hospodárskych zvierat. Podávač je napájaný na 6V batériu, ktorá je nabíjateľná a zabezpečí pravidelné  podávanie krmiva bez ohľadu na to, aké je vonku počasie.

Podávač krmiva Wildgame, odolný pomocník do revíru

Montáž podávača

Montáž je úplne jednoduchá a možná na akúkoľvek nádobu, ktorú si sami vyberiete (vedro, nádoba, plastový/kovový sud alebo iná alternatíva). Netreba však zabudnúť, že pri výbere nádoby musíme myslieť na to, aký prístup budeme mať pri ďalšom dopĺňaní krmiva. Existuje veľa možnosti ako podávač uložiť v revíri, napríklad: pomocou lana vytiahnuť na konár stromu alebo upevniť na trojnožku priamo na zem.

Podávač krmiva Wildgame, odolný pomocník do revíru.

Možno si kladiete otázku, či podávač nie je moc hlučný a či nebude plašiť zver. Na začiatku síce zistia , že vo svojom prostredí počujú nový zvuk, ale postupom času zistia, že sa nemajú čoho báť. Dokonca si na tento  zvuk dokonale zvyknú. Keď ho započujú budú vedieť, že môžu očakávať  krmivo. Budú sa zdržiavať v blízkosti, ako keby mali presný časový harmonogram nastavený podľa Vášho kŕmneho zariadenia . 

Možnosť využitia podávača krmiva

Aj keď sa podávače najviac spájajú s poľovníkmi, ktorí ich využívajú vo svojich revíroch, nie je to ich jediné miesto, kde sa dajú využiť. Mnoho farmárov a chovateľov ich používa taktiež v chovoch na  svojich farmách. Taktiež majú široko spektrálne využitie v oborách a vo zverniciach s chovom zveri. Je to jednoduchý spôsob, ako si uľahčiť každodenné kŕmenie svojich zvierat.

 Na trhu je veľmi široká ponuka rôznych podávačov, ktoré sú nie sú odolné a kvalitné, nakoľko sú vyrábané s rôznych plastových komponentov. Podávač krmiva Wildgame, je super pomocník do revíru. Podávače Wildgame sú preslávené svojou kvalitou výrobkov a neskutočnou odolnosťou. V prípade akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo https://www.lovtek.sk/produkt/podavac-krmiva-wildgame-th-6vd-digitalny/

LOVTEK