Najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver!

Najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver!

Stáva sa aj vám, že po zasadení zemiakov a zeleniny začne navštevovať divá zver z okolitých lokalít vašu záhradku ? Neviete ako ochrániť úrodu pred divou zverou? Divá zver čoraz viac spôsobuje škody na lesných porastoch, poliach, lúkach a záhradkách . Jednoduchým a lacným riešením sú pachové odpudzovače zveri, ktoré vytvárajú účinnú a dokonalú ochranu. Dnes vám predstavíme najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver!

Tieto prípravky sa taktiež používajú na zabránenie počtu stretov zveri s vozidlami pri cestných komunikáciách .V poslednej dobe vidíme na trhu čoraz viac rôznych pachových odpudzovačov určených na ochranu úrody poľnohospodárskych kultúr. Účinnosť pachových odpudzovačov je samozrejme rôzna.

Najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver!

Ako používať KORNITOL?

Existujú rôzne špeciálne nádoby a hubky na  aromatické látky, ktoré sa upevňujú na drevené tyčky vo výške 50 až 80 cm. Taktiež sa v bežnej praxi používajú handry, ako nosný materiál a vešajú maximálne 10 m od seba. Tiež sa používajú napríklad PET fľaše alebo igelitové vrecká do ktorých sa dá handra a tá sa nastrieka prípravkom. Zabezpečí sa tak dlhšia trvanlivosť prípravku a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Potom ho zavesíme do vzdialenosti  10-15 metrov od seba do výšky minimálne 50 cm. Možností pre aplikáciu je naozaj neúrekom záleží na tom , čo vám bude vyhovovať viac. Aplikácia prípravku  priamo na vegetáciu, rastliny a dreviny je zakázaná.

Najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver!

Ako funguje?

Tento prípravok využíva rôzne pachové látky na báze ľudského potu, ktoré majú intenzívny pach a sú veľmi aromatické . Prípravok obsahuje rôzne pachové látky, ktoré sa vyparujú a vytvárajú tak nepríjemný zápach a odpudzujú divú zver. Kornitol obsahuje rôzne pachové látky bez toho, aby zveri uškodili. Účinnosť prípravku je cca 4 týždne po aplikácií. Pachový odpudzovač zveri KORNITOL ROT patrí medzi najúčinnejšie pachové ohradníky na našom trhu. Tento prípravok je určený na odpudzovanie jelenej, dančej, srnčej a diviačej zveri a taktiež odpudzuje zajacov aj vtákov. Je určený na ochranu úžitkových plôch v lesníctve a poľnohospodárstve, chráni vaše polia, lúky, záhrady, sady alebo vinice.

Najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver!

Na záver môžeme skonštatovať, že pre ochranu poľnohospodárskych kultúr pri správnej aplikácií pôsobí, ako nepriepustný a neviditeľný plot. Taktiež pre zníženie početnosti stretov zveri a dopravných prostriedkov na cestách sú pachové odpudzovače veľmi účinné. Najúčinnejší pachový odpudzovač na divú zver! KORNITOL ROT má účinnosť počas celého roka. Tento prípravok je veľmi dobrou prevenciou pri minimalizácií škôd na poľnohospodárskych kultúrach.

V tomto článku sa snažíme poukázať na najúčinnejší odpudzovač zveri, ktorý je z reálnej praxe poľnohospodárov alebo poľovníkov testovaný a odporúčaný. V prípade otázok, alebo ak potrebujete podrobnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK    

LOVTEK