KORNITOL ROT najúčinnejší pachový odpudzovač!

KORNITOL ROT najúčinnejší pachový odpudzovač!

V poslednej dobe vidíme na trhu čoraz viac rôznych pachových odpudzovačov a ohradníkov určených na ochranu úrody poľnohospodárskych kultúr pre divou zverou. Taktiež sa tieto prípravky používajú na zabránenie počtu stretov zveri s vozidlami pri cestných komunikáciách .Účinnosť pachových odpudzovačov je samozrejme rôzna . Dnes Vám predstavíme jeden s najlepších odpudzovačov s názvom KORNITOL ROT najúčinnejší pachový odpudzovač na našom trhu.  

Kornitol ROT pachový odpudzovač
Kornitol ROT pachový odpudzovač

Ako funguje KORNITOL ROT?

Tento prípravok využíva rôzne pachové látky, ktoré sú intenzívne páchnuce a sú veľmi aromatické a majú prenikavý pach. Tieto látky sa následne vyparujú a vytvárajú tak extrémny zápach, ktorý okamžite odpudzuje  zver. Kornitol zastaví zver diviačia, srnčiu, jeleniu, zajace, králiky a vtáky v bezpečnej vzdialenosti od úžitkových plôch. Kornitol obsahuje rôzne pachové látky bez toho aby zveri uškodili. Účinnosť Kornitolu trvá cca 4 týždne po aplikácií.

aplikácia kornitol rot
aplikácia kornitol rot

Ako používať KORNITOL ROT?

Existujú špeciálne nádoby a hubky na  aromatické látky, ktoré sa upevňujú na drevené tyčky vo výške 50 až 80 cm. Taktiež sa v bežnej praxi používajú handry ako nosný materiál a vešajú maximálne do 10 m od seba. Tiež sa používajú napríklad PET fľaše alebo igelitové vrecká do ktorých sa dá handra a tá sa nastrieka prípravkom. Zabezpečí sa tak dlhšia trvanlivosť prípravku a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Potom ho zavesíme do vzdialenosti  10-15 metrov od seba do výšky minimálne 50 cm. Možností pre aplikáciu je naozaj neúrekom záleží na tom , čo vám bude vyhovovať. Aplikácia prípravku  priamo na vegetáciu, rastliny a dreviny je zakázaná.

Aplikáciu KORNITOL ROT v praxi si môžete pozrieť v tomto videu:

Na záver môžeme skonštatovať, že pre zníženie početnosti stretov zveri a dopravných prostriedkov na cestách sú pachové odpudzovače veľmi účinné. Pre ochranu poľnohospodárskych kultúr pri správnej aplikácií pôsobí, ako nepriepustný a neviditeľný plot. KORNITOL ROT najúčinnejší pachový odpudzovač má účinnosť využiteľná v celoročnom období.

V tomto článku sa snažíme poukázať na najúčinnejší odpudzovač zveri, ktorý je z reálnej praxe poľnohospodárov a poľovníkov vyskúšaný a hlavne odporúčaný. V prípade otázok, alebo ak potrebujete podrobnejšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK    

LOVTEK