Foxline rujná jelenica- najlepšia vábnička na jeleňa …

Foxline rujná jelenica- najlepšia vábnička na jeleňa ...

Naša spoločnosť vyvinula veľmi jedinečnú vábničku, ktorá napodobňuje zvuk rujnej jelenice! Ak ste niekedy chceli mať možnosť prilákať svojho kapitálneho jeleňa, tak toto bude nástroj pre vás. Vábnička na jelene FOXLINE bola špeciálne vyvinutá na úspešné vábenie jeleňov v období ruje. Táto vábnička sa považuje za najvernejšiu vábničku na napodobňovanie hlasu rujných jeleníc na trhu. Tento malý zázrak je oveľa účinnejší, ako niektoré vábce alebo rohy určené na vábenie. Hlas rujnej jelenice je pre jeleňa neskutočne atraktívny a smeruje k nemu aj z veľmi dlhých vzdialeností.

FOXLINE rujná jelenica-magnet na jelene!

Vábnička Foxline rujná jelenica

Táto vábnička napodobňuje zvuk rujnej jelenice, čo je dokonalý spôsob, ako upútať pozornosť každého jeleňa, ktorý sa nachádza v dosahu . Vyrobil ju náš tým odborníkov a profesionálov, ktorí sa v tejto oblasti pohybujú už roky, čo znamená, že pri vývoji produktov, ako je tento, presne vedia, čo robia. Tento model bol vyvinutý, testovaný a doladený v teréne počas jelenej ruje, aby vyzeral dokonale a verne. Vývoj vábničky zahŕňa mnoho testovacích stretnutí v teréne s poľovníkmi a prírodovedcami. Zaručujeme, že s touto vábničkou dokážete prilákať aj toho najopatrnejšieho jeleňa.

Foxline rujná jelenica- najlepšia vábnička na jeleňa ...

Ako použiť hlas rujenej jelenice v praxi ?

Tento model vábničky sa skladá z rôznych častí, a to z náhubku, trubice a rezonančnej časti, kde sa následne ladí na konkrétny požadovaný zvuk. Pomocou gumového O krúžku si dokážeme vábničku ladiť a presúvať do jednotlivých zárezov, ktoré sú umiestnené na rezonančnej doske. Ak si chceme vábničku predladiť na hlas rujnej jelenice, tak je potrebné umiestniť gumený krúžok do zárezu číslo 2 z vrchnej časti. Následne na vábničku musíme nasadiť náustok a jemným fúknutím vytvoríme zvuk EHHH- EHHH-EHHH. Pre správnu moduláciu zvuku musíme vábničku chytiť na konci oboma rukami. Pri používaní modulujeme zvuk pomocou takzvaného zvukového lievika. Hlasitosť a intenzitu musíme prispôsobiť samozrejme terénu, miestu vábenia, počasiu a daným poveternostným podmienkam.

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je alojz-kassak.jpg

Vábničku FOXLINE hlas rujnej jelenice odporúča aj uznávaný odborník na problematiku vábenia Ing. Alojz Kaššák.” 

Vieme, aké dôležité je pre vás, aby ste dostali do rúk niečo, čo vám skutočne pomôže postarať sa o vaše krásne poľovnícke zážitky . My vám garantujeme , že tento produkt to práve dokáže. Privábte si aj Vy svojho kapitálneho jeleňa pomocou tejto excelentnej vábničky. Vábnička rujná jelenica Foxline bola skonštruovaná pre jednoduché vábenie, či už začiatočníkov alebo profíkov. Taktiež ju využijú nie len poľovníci, ale aj milovníci prírody, pozorovatelia, fotografi lesných zvierat a prírody. Foxline rujná jelenica je momentálne najlepšia vábnička na jeleňa na trhu. Buďte úspešný a zažite s vábničkou rujná jelenica jedinečné a vzrušujúce  momenty v prírode počas jelenej ruje. V prípade akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 102 107 alebo prostredníctvom nášho webu WWW.LOVTEK.SK

Video návod TU:

LOVTEK