UNIKÁTNA NOVINKA: SMART VYHRIEVACIE VLOŽKY

Rozlúčte sa s otravnými drôtmi, káblami, ovládačmi a hlavne studenými nohami . Firma LOVTEK s.r.o. na slovenský  trh prináša absolútnu revolučnú  novinku vo vyhrievaní topánok. VULPES S-LINE , sú inteligentné a bezdrôtové Smart vyhrievacie vložky do topánok. Vďaka inteligentným vyhrievacím vložkám VULPES S-LINE, Vám  už zima na nohy nikdy nebude. Inteligentné vložky analyzujú a rozpoznávajú potreby svojich užívateľov úplne automaticky.

 class=

Ako fungujú?

Vyhrievacie vložky do topánok VULPES S-LINE, sú bezdrôtové a dajú sa ovládať jednoducho pomocou mobilného telefónu s operačným systémom Android/ iOS. Vďaka mobilnej aplikácií si môžete nastaviť požadovanú teplotu vyhrievania tlačidlami +/-.  Aplikácia okrem toho poskytuje prehľad o aktuálnej úrovni nabitia batérie. Pokiaľ Vám klesne batéria pod 20%, budete automaticky upozornení  telefónom. Mobilná aplikácia si tiež automaticky uloží vašu obľúbenú vyhrievaciu teplotu. Vyhrievacie vložky je tiež možné ovládať aj  manuálne v spodnej časti.

 class=

Inteligentný systém

VULPES S-LINE majú integrovaný inteligentný riadiaci systém, ktorý reguluje nastavenú teplotu na základe prednastaveného rozsahu. Avšak v prípade, že teplota prekročí prednastavenú hodnotu v dôsledku nesprávnej funkčnej poruchy, elektronika sa automaticky vypne pomocou vstavanej funkcie vypínania. Okrem toho sú vložky VULPES S-LINE vybavené vstavaným snímačom teploty, ktorý reguluje výstupný výkon na základe údajov z vonkajšej teploty. Napríklad, pri izbovej teplote +20 ° C je tepelný výkon minimalizovaný na nižšiu úroveň, aby sa zabránilo príliš veľkému vyhrievaniu nohy užívateľa.

 class=

Neskutočný výkon

Vyhrievací výkon je veľmi rýchly a intenzívny,  vložky Vulpes S-Line sa vyhrievajú nohu až na 60 ° C . Vložky majú v sebe vstavanú lítiovú  batériu, ktorá udržuje vaše nohy v teple až na 7 hodín. Rýchle nabíjanie je zabezpečené  prostredníctvom micro USB. Vyhrievacie vložky nabijeme kdekoľvek, napr.: auto, vlak, dokovacia stanica alebo zásuvka. Vložky sa vyrábajú z netoxických materiálov a antibakteriálneho mikrovlákna. Vodotesný dizajn (IPX4) umožňuje ochranu proti vode a vlhkosti počas dažďa a snehu.

 class=

Inteligentné vyhrievané vložky a doplnky sú súčasťou budúcnosti. Mrazivé zimné prechádzky v prírode a zdĺhavé čakanie na posede bude teplé a príjemné. Pripojte sa k nám a objavte vzrušujúci svet inovatívneho vyhrievania.

 class=
LOVTEK