AKO VNADIŤ ZVER JEDNODUCHO A ÚČINNE?

Vnadidlá na zver slúžia pre poľovníkov, ako veľmi účinný nástroj, ktorý prispieva k zvýšeniu atraktivity vnadiska. Podporujú tak prilákanie a častejšie návštevy zveri. Naše vnadidlá sú špičkovými produktami vyvíjanými a vyrábanými v Nemecku za asistencie odborníkov na vnadenie a vábenie divej zveri. Pri výrobe týchto vnadidiel sa kladie vysoký dôraz na úplnú autenticitu jednotlivých aróm. Preto sa na výrobu prevažne používajú prírodné arómy, ktorých efekt je niekoľkokrát zosilnený.

Aké vnadidlo použiť na diviačiu zver?

Najlepšie vnadidlo na diviaky je  bukový decht Pherotar, ktorý je  miešaný s feromónmi. Vnadidlo Pherotar patrí medzi najúčinnejšie vnadidlá na trhu. Jedná sa o 100% prírodné vnadidlo pre diviačiu zver, ktoré je na báze bukového dechtu miešaného s feromonmi. Produkt je vyvinutý v spolupráci s poľovníkmi a odborníkmi. Vnadidlo sa aplikuje úplne  jednoduchým a to natieraním, striekaním alebo rozliatím na kmeň stromu. Bukový decht Pherotar priťahuje diviačiu zver na veľké vzdialenosti.

 class=

Aké vnadidlo použiť na jeleniu, danieliu a srnčiu zver?

Vnadidlo Cervol je špeciálne určené  pre srnčiu, jeleniu a danieliu zver. Toto vnadilo je silne koncentrované a pre zver je úplne neodolateľné. Cervol obsahuje špeciálne , ktoré sa vyznačujú  silnou arómou lúčnych kvetov a ovocných plodov. Láka zver, ktorú priťahuje  aj na veľké vzdialenosti. Vnadidlo Cervol sa používa ako samostatné vnadidlo, ktoré sa rozleje na povrch alebo ho pridáme do kŕmnej zmesi v pomere 1:4.

 class=

Aké vnadidlo použiť na líšky?

Vnadidlo Caniol je špeciálne vnadidlo určené na líšky. Jedná sa o vnadidlo , ktoré je vysoko koncentrované a obsahuje špeciálne vnadiace látky. Vnadidlo obsahuje výlučky žliaz líščej zveri, ktoré sú namiešané s esenciálnymi olejmi a arómou z prirodzenej potravy. Caniol zaručene láka líšku, ktorá je ním priťahovaná na veľmi veľké vzdialenosti. Vnadilo používame ako samostatné vnadidlo, ktoré sa rozleje na povrch.

 class=

Prilákajte si zver a používajte vysoko kvalitné a overené vnadidlá na zver. Vnadidlá  Vám zabezpečia prilákanie zveri na veľmi dlhé vzdialenosti. Lákajte zver rýchlo , efektívne a ušetrite tak svoj čas a peniaze.

LOVTEK