Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Gumáky pre poľovníkov sú účelovou obuvou, čiže sú určené špeciálne pre poľovnícku činnosť. Čižmy ponúkajú niekoľko kľúčových funkcií, ktoré uspokoja potreby poľovníkov. Po prvé, poskytujú vynikajúcu trakciu a zaisťujú vynikajúcu priľnavosť na mokrom aj klzkom povrchu. Táto vlastnosť je rozhodujúca pri prechode cez vlhké lesy alebo pri prechode potokov.

Gumáky pre poľovníkov navyše ponúkajú správnu izoláciu, udržujú vaše nohy v teple a suchu v chladnom a vlhkom prostredí. Toto je obzvlášť dôležité, aby sa predišlo nepohodliu a možným zraneniam počas dlhých loveckých výprav.

V našej ponuke nájdete neoprénové gumáky značky HART, PERCUSSION a zimnú gumovú obuv a čižmy od výrobcu DEMAR.

Všestranné využitie Gumákov pre poľovníkov

Zatiaľ čo gumáky pre poľovníkov sú primárne určené na poľovníctvo, ich všestrannosť umožňuje ich využitie pri rôznych outdoorových aktivitách. Či už kráčate cez blatistý terén, chytáte ryby v rieke alebo kempujete v nepriaznivom počasí, tieto topánky vám poskytnú spoľahlivú ochranu a pohodlie. Vďaka svojej vodeodolnosti a vynikajúcej priľnavosti sú vhodné pre širokú škálu outdoorových dobrodružstiev.

Kľúčové parametre, ktoré treba zvážiť

1. Veľkosť a strih: Správna veľkosť a strih sú rozhodujúce pre pohodlie a výkon. Uistite sa, že ste si presne zmerali nohy a pred nákupom si pozrite tabuľku veľkostí výrobcu.
2. Kvalita materiálu: Rozhodnite sa pre gumáky pre poľovníkov vyrobené z kvalitnej gumy, ktorá poskytuje trvanlivosť a odolnosť proti opotrebovaniu.
3. Izolácia: V závislosti od podnebia, v ktorom budete loviť, si vyberte topánky s vhodnou izoláciou. Hrubšia izolácia je ideálna pre chladnejšie prostredie, zatiaľ čo ľahšia izolácia funguje dobre pre teplejšie podnebie.
4. Priľnavosť: Hľadajte topánky s hlbokým a agresívnym dezénom. Ponúkajú vynikajúcu trakciu a umožňujú vám s istotou prechádzať náročnými terénmi.

 

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Neoprénové gumáky NEO

77,00 s DPH

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Demar zimná obuv HUNTER PRO Lady

(1) 88,90 s DPH
74,90 s DPH88,90 s DPH
(1) 49,90 s DPH59,90 s DPH
96,00 s DPH102,90 s DPH

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Gumáky neoprénové HART TRAKAI NL

134,90 s DPH

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Demar zimná obuv HUNTER PRO

88,90 s DPH
LOVTEK