Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Ďalekohľady GPO

GPO puškohľady sa radia medzi veľmi kvalitné s krásny a jasným obrazom. GPO je nemecký výrobca optiky a patrí medzi  najkvalitnejšie a  svetové značky v  oblasti optických technológií.  GPO, GbmH je spoločnosť vlastnená a prevádzkovaná Richardom Schmidtom, predtým generálnym riaditeľom spoločnosti Carl Zeiss Sports Optics.

VLASTNOSTI KTORÉ VÁS PRESVEDČIA

Funkcia iControl zabezpečuje používateľom, že majú vždy živú batériu, keď je to najpotrebnejšie. Automatické stlmenie osvetlenia, keď je optika nehybná viac ako 3 hodiny a zároveň upozorní používateľov, keď má batéria len 15%.

Technológia GPO BRIGHT

Technológia GPO Bright je patentovaný proces nanášania povlakov, ktorý maximalizuje prenos svetla cez každý povrch optického prvku. Ak sú potiahnuté povlakom šošoviek GPO Bright, prechádza cez každý optický povrch až 99,7% dostupného svetla.

GPO

Technológia dvojitého skla Double HD minimalizuje odraz svetla na povrchu viacerých šošoviek, vytvára tak zdokonalené rozlíšenie a farebné kontrasty a minimalizuje chromatické aberácie.

Unikátny systém zabudovaný do vybraných vežičiek GPO. S vnútornými komponentmi vyrobenými z hliníkových a mosadzných prevodových systémov zaručuje PASSION Trac pri prevádzke vežičky spoľahlivé a konzistentné nastavenia. Okrem vysoko výkonných vnútorných komponentov má PASSION Trac tiež jednoduchú funkciu odpojenia veže.

Hydrofóbne nátery GPO PASSIONdrop navrhnuté a aplikované na vonkajšie povrchy našich optických výrobkov, ktoré odpudzujú vodu, prach, olej a nečistoty. Produkty, ktoré využívajú túto modernú technológiu, dokázali, že majú výrazné zlepšenie odolnosti voči rozmazaniu, dlhšie zostávajú čistejšie a v prípade potreby sa ľahšie čistia.

ZĽAVA
-2%
899,00 s DPH 879,00 s DPH
Nie je na sklade
LOVTEK