Zobrazených 1–24 z 42 výsledkov

Victorinox v  roku 1884 založil Karl Elsener keď otvoril nožiarsku dielňu v Ibach-Schwyz. Švajčiarsko bolo v tom čase jednou z najchudobnejších krajín Európy. V prvých rokoch pôsobil Karl Elsener v boji proti chudobe a nezamestnanosti v Schwyzskej kotline, vytváral pracovné miesta a pomáhal zastaviť tok emigrácie.
V roku 1891 prvýkrát dodal vojakov nôž švajčiarskej armáde. V roku 1897 pokračoval vo vývoji švajčiarskeho dôstojníckeho a športového noža – teraz ikonického švajčiarskeho armádneho noža – a vytvoril tak základ pre prosperujúcu spoločnosť, ktorá by si dokázala udržať svetovú scénu.
Odvtedy formoval filozofiu spoločnosti Victorinox jeho duch solidarity, hlboké korene v regióne a silný záväzok voči solídnym hodnotám.

Dnes Victorinox je globálna firma s piatimi produktovými kategóriami: švajčiarske armádne nože, nože pre domácnosť ,priemyselné nože ,hodinky , doplnky  a parfémy . Nôž Swiss Army je hlavným produktom a má priekopnícku úlohu vo vývoji všetkých kategórií výrobkov.

Kvalita

Victorinox zaručuje, že jeho výrobky spĺňajú najvyššie štandardy vo všetkých oblastiach a kvalita nikdy nebude ohrozená bez ohľadu na miesto výroby. Väčšina výrobkov Victorinoxu – švajčiarske nože , domáce a profesionálne nože , hodinky a vône – sa vyrábajú vo Švajčiarsku.
Z dôvodov odborných znalostí sa výrobky Travel Gear vyrábajú v zahraničí, kde sú dostupné technické, personálne a materiálne zdroje potrebné na efektívnu výrobu. S cieľom zabezpečiť, aby tieto výrobky tiež spĺňali tie najvyššie štandardy, boli starostlivo vyberaní partneri a prísne sa presadzovali normy vysokej kvality.
Je to práve táto úroveň kvality, ktorá umožnila spoločnosti Victorinox stať sa lídrom vo Švajčiarsku a vo zvyšku sveta.

Nie je na sklade

Brúsky na nože

RWS brúska Ouick Sharp 2

6,90 s DPH

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Victorinox púzdro na nôž nylonové

16,90 s DPH
58,90 s DPH

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Vreckový nôž Victorinox Junior 09

29,40 s DPH
40,50 s DPH
LOVTEK