Zobrazený jediný výsledok

Značka Linnamäe bola založená v roku 1987. Je pozoruhodné, že mäsový priemysel Linnamä je jedným z prvých mäsových odvetví v Estónsku. Firma Linnamäe sa nachádza v obci Linnamäe, v okrese Lääne-Lääne, v kompletne zrekonštruovanom výrobnom zariadení, ktoré ročne vyrába 1 000 ton mäsových výrobkov.
Kľúčovými produktmi produktov Linnamäe Meat Industry sú kvalita, čerstvosť a exkluzivita. Prínosom produktov je prirodzenosť a čistota. Vyrábajú sa z miestnych surovín, ako sú estónske bravčové mäso, hovädzie mäso a divina z miestnych škandinávskych lesov. Najvyššou prioritou spoločnosti Linnamäe Meat Industry je kvalita bez kompromisov – v roku 2016 bola spoločnosti udelená certifikácia systému riadenia bezpečnosti potravín, ktorý je v súlade s normou ISO 22000: 2005. Mäsový priemysel Linnamäe si stanovil za cieľ podporovať spotrebu mäsa z diviny, pretože spotreba mäsa z diviny na obyvateľa je výrazne nižšia a pritom je veľmi kvalitná a plná vitamínov.
Značka Linnamäe Lihatööstus predáva 75% svojej produkcie na estónskom trhu. Zároveň je spoločnosť aktívna aj vo vývoze. Hlavnými zahraničnými trhmi sú Fínsko, Švédsko, Nemecko a Čína.
Spoločnosť Lovtek s.r.o. je výhradným dovozcom produktov Linnamäe Meat Industry pre Slovenskú republiku.

Chuťové zážitky

Darčekový balíček SRNEC

12,90 s DPH
LOVTEK