Zobrazený jediný výsledok

Vyhrievané oblečenie a doplnky sú navrhnuté s ohľadom na športovcov, poľovníkom, outdoorovým nadšencom a  najmä tým, ktorí sa venujú zimným športom. Vyhrievané oblečenie a doplnky sú tiež dokonalým riešením pre cyklistov, stavebných robotníkov, poľovníkov, fotografov a starších ľudí.
V ponuke máme jedinečné  inovtatívne vyhrievané oblečenie a doplnky, ako sú : vyhrievané thermo prádlo, vyhrievané ponožky, Smart vyhrievané  vložky, čiapky, rukavice, ľadvinové pásy a rôzne iné vyhrievané doplnky od výrobcov Digitsole, Glovii a Vulpés.
Vyhrievané oblečenie Glovii je jedinečné riešenie, ktoré vám umožní udržiavať tepelnú pohodu aj v najchladnejších dňoch roka. Výrobky Glovii vynikajú vďaka použitiu uhlíkových vlákien, ktoré majú pozitívny vplyv na krvný obeh vyžarovaním infračervených vĺn.
Digitsole vyrába Smart vyhrievané vložky, ktoré sú jedinečným produktom vo svete. Špeciálna aplikácia dostupná pre iOS a Android * vám umožňuje pripojiť inteligentné vložky k telefónu pomocou Bluetooth (BLE). Ovládajte teplotu vo svojich topánkach priamo z mobilnej aplikácie a sledujte svoju každodennú aktivitu vďaka senzorom integrovaným v podrážkach.
 

ZĽAVA
-33%
149,90 s DPH 99,90 s DPH
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LOVTEK