Zobrazuje sa všetkych 21 výsledkov

Pre mnohých poľovníkov v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku je používanie kvalitného poľovníckeho oblečenia a funkčného poľovníckeho vybavenia jedným z najdôležitejších predpokladov úspešného lovu.
S cieľom umožniť úspešný a plynulý lov sa v posledných rokoch vyvinulo veľké množstvo rôznych výrobcov poľovníckych odevov. Jednou z najúspešnejších značiek v oblasti loveckých nožov a poľovníckej módy je značka Parforce.
Vďaka kvalitnému spracovaniu poľovníckeho oblečenia a vybavenia si značka v posledných rokoch získala veľkú obľubu u mnohých poľovníkov . Ak sa bližšie pozriete na sortiment Parforce, nájdete v ňom rôzne poľovnícke košele, trekingové topánky, lovecké nože, batohy, nohavice, vesty, tričká, bundy, klobúky a celý rad ďalších užitočných poľovníckych doplnkov.
S jasným zameraním na vysokú funkčnosť a štýlový dizajn je Parforce schopný pravidelne prinášať na trh množstvo kvalitných poľovníckych kolekcií. Tieto kolekcie zaujmú množstvom rôznych variantov oblečenia, ktoré sú ideálne pre voľný čas aj poľovníctvo.
Značka má tiež široký sortiment poľovníckych potrieb. Lovecké nože Parforce zaujmú štýlovým dizajnom a vysokou funkčnosťou. Vďaka veľkej rozmanitosti rôznych nožov si Parforce vybudovala známe meno aj v oblasti poľovníckych potrieb. Okrem nožov má firma aj špeciálne trekingové topánky, funkčné poľovnícke batohy, nábojové opasky a celý rad ďalších radov, ktoré sú veľmi užitočné pre poľovníkov.

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Lovecká dýka Parforce Wild

59,90 s DPH
11,90 s DPH

Čiapky a klobúky

Šiltovka Parforce Mesh

14,90 s DPH
39,90 s DPH57,90 s DPH
39,90 s DPH57,90 s DPH
(1) 49,90 s DPH57,90 s DPH
(1) 23,90 s DPH

DARČEK PRE POĽOVNÍKA

Lovecká dýka Parforce Boar Hunter

59,90 s DPH

PRÍSLUŠENSTVO PRE LOV

Ťahač na zver popruh Parforce

23,90 s DPH
LOVTEK